گجت هایی که می شود با آنها سفر کرد!

شارژر موبایل Power Card

این شارژر جیبی ابعادی معادل یک کارت اعتباری دارد و قادر است درمواقعی که شما به پریز برق دسترسی ندارید موبایلتان را شارژ کند. این وسیله‌ی کوچک به راحتی درون کیف پولتان جا می­شود و با تمام دستگاه های پشتیبان USB مانند اسمارت فون ها، دوربین های دیجیتالی سازگار است. همچنین این دستگاه قادر است تا ۶۰% شارژ ابزار همراه شما را تامین کند.

…………………………………………………………………………………………………………………………….

شارژ گجت ها با اجاق مسافرتی

اجاق مسافرتی BioLite می تواند گجت هایی مثل تلفن هوشمند، دوربین و موقعیت یاب جغرافی شما را شارژ کند، البته این گجت در سال ۲۰۱۲ ساخته شده است و چیز جدیدی نیست اما به تازگی تیم سازنده ی این اجاق شارژر دست بکار شده‌اند تا یک مدل بزرگتر بسازند تا به کمک آن بتوانید گجت‌های خود و همراهانتان را به صورت همزمان شارژ کنید.

این اجاق مسافرتی جدید نسبت تبدیل گرما به الکتریسیته‌ای برابر با مدل قبلی دارد، اما سطح این اجاق بزرگتر شده و قابلیت گریل کردن ۸ برگر را به صورت همزمان دارد. منبع انرژی الکتریکی این اجاق بهبود یافته و می تواند خروجی ۵W ارائه نماید و همچنین انرژی را ذخیره کند تا بعد از صرف غذا نیز بتواند گجت های شما را شارژ کند.

همچنین درجه هایی برای نمایش میزان دمای اتش و میزان تولید انرژی بر روی این مدل جدید قرار داده شده است. با این اجاق مسافرتی بیش از پیش از مسافرت و پخت غذا در مسافرت لذت خواهید برد، چونکه این اجاق با اینکه شعله آتش را در اختیار شما قرار میده اما دود ایجاد نمی‌کند.

برای خرید این مدل باید ۲۹۹ دلار پرداخت کنید.

…………………………………………………………………………………………………………………………….

دوش مسافرتی هوشمند با قابلیت تصفیه آب

یک شرکت ژاپنی موفق به ساخت دوش های مسافرتی قابل حملی شده که از کارایی متفاوتی برخوردار است.

شرکتHotaru دوشی را طراحی کرده که دارای مخزن ۲۰ لیتری و از یک چادر به ارتفاع یک متر و ۸۰ سانتیمتر بهره می‌برد تا شخص به راحتی داخل آن استحمام کند.

معمولا دوش های قابل حمل دارای محدودیت‌هایی هستند ضمن اینکه فشار موجود در دوش به دلیل آب کم داخل مخزن ضعیف است.

نکته قابل توجه در مورد این دوش، استفاده مجدد از آب استفاده شده در استحام است که می تواند آن را برای هفته ها ذخیره کند. در واقع این دوش قابل حمل دارای یک فیلتر است که آب صابون و دیگر شونده‌ها را تصفیه می کند.

این فیلترها می‌توانند برای دو ماه مورد استفاده قرار بگیرند ضمن اینکه در داخل این دوش قابل حمل حسگرهایی وجود دارد که نشان می‌دهد چه زمانی فیلتر باید تعویض شود.

فشار آب داخل این دوش قابل حمل قوی‌تر از فشار آب داخل دوش حمام هتل ها است. وزن این دوش قابل حمل به همراه مخزن آب ۳۲ کیلیوگرم است.

این دوش قابل حمل به فندکی خودرو متصل می‌شود تا آب را گرم کند. قرار است سال آینده میلادی این دوش با قیمت ۳ هزار دلار در بازار عرضه شود.

…………………………………………………………………………………………………………………………….

ردیابی چمدان با Luggage Monitor

چنانچه در هنگام سفر همیشه دغدغه ی گم کردن چمدان و لوازم خود را دارید به کمک این ردیاب مدرن قادر خواهید بود تا چمدان خود را از طریق گوشی موبایل تحت نظر بگیرید. این ردیاب با بهره گیری از GPS قادر به تشخیص موقعیت مکانی لوازم شما خواهد بود و با ارسال پیامک های هشداری شما را از مکان اسباب  مسافرتی تان مطلع خواهد کرد. پس اگر از آن دسته از افراد هستید که سابقه گم کردن چمدانهایتان را در سفر دارید، پیشنهاد می‌کنیم حتما از این گجت مسافرتی استفاده کنید.

…………………………………………………………………………………………………………………………….

قهوه ساز جیبی   Wacaco Minipresso

چنانچه شما هر روز صبح به نوشیدن قهوه عادت دارید، به کمک این دستگاه کوچک و قابل حمل می­توانید هر زمان و هر کجا که هستید اسپرسوی مخصوص خود را با غلظت دلخواه دم کرده و نوش جان کنید. این دستگاه به هیچ گونه باتری برای دم کردن قهوه نیاز ندارد بلکه تنها با استفاده از پودر قهوه یا کپسول قادر است همراه با ۲٫۴ اونس آب داغ قهوه‌ی شما را آماده کند. مینی‌پرسو را می­توان بهترین قهوه ساز مناسب برای هاستل،  هتل و کمپ به حساب آورد که با وزن کمتر از ۱۱ پوند به راحتی در کوله پشتی شما قرارگرفته و قابل حمل است.