ماوس Strix Impact ایسوس، جدید ترین سلاح گیمرها

کمپانی ایسوس به تازگی ماوسی جدید با وزنی سبک، قابل استفاده برای هر دو دست و با طراحی ارگونومیک، به همراه نورپردازی Aura  بهینه شده برای بازی های چند نفره آنلاین (MOBA) معرفی کرده است.  ماوس Strix Impact به سادگی با نرم افزار اختصاصی مرتبط با تجهیزات گیمینگ ایسوس، ROG Armoury ، قابل شخصی سازی است و گیمر می تواند به راحتی تمامی تنظیمات فنی و جلوه های نورپردازی را به دلخواه خود و یا بر حسب نوع بازی تغییر دهند. ایسوس به منظور حفظ دوام و بهبود عملکرد این ماوس، از سوییچ های ژاپنی Omron® استفاده کرده است که از دوام و ماندگاری ۵۰ میلیون کلیک برخوردار است.

به منظور افزایش راحتی و کارآمدی ماوس،کلید های کلیک چپ و راست به طور کامل از بدنه اصلی Strix Impact جدا هستند که همین ویژگی منجر به واکنش سریعتر و راحت تر برای هر کلیک می شود.

گزینه های متعدد برای شخصی سازی بیشتر

در تولید Strix Impact از سوییچ های ژاپنی Omoron در رده صنعتی با طول عمر ۵۰ میلیون کلیک استفاده شده است که طول عمر این سری نسبت به مدل نرمال آن، ۳۰ میلیون کلیک بیشتر است.

در طراحی کابل و اتصال آن به ماوس هم ایسوس با درنظرگرفتن مشکلات تماس آن با سطح ماوس پد، از روکش لاستیکی با جنسی خاص به منظور کمترین میزان اصطکاک با سطح استفاده کرده است تا عکس العمل ها سریع تر و راحت تر و با کمترین فشار اضافه ممکن صورت گیرد.

دفتر ایسوس در ایران اعلام کرده است که این ماوس به زودی در کشور در درسترس خواهد بود.