G6 مدرن و با دوام

جدیدترین گوشی ال‌جی از فرمت کاملا جدیدی در صفحه‌نمایش استفاده می‌کند که با تجربه بصری سینمایی کامل می‌شود. همچنین نسبت صفحه‌نمایش آن به بدنه ۸۰ درصد است و از دوربین با لنز عریض و امکانات دیگری بهره می‌برد. G6 به اصول اولیه برای رسیدن به یک گوشی فوق‌پیشرفته روی آورده است و به گونه‌ای طراحی شده تا به بازخوردها و نظرات مشتریان پاسخ دهد. آن هم با تمرکز بر روی ویژگی‌هایی که مشتری بیشتر از همه می‌خواهد، به‌خصوص یک صفحه نمایش بزرگ که در یک دست به راحتی جا بگیرد.

گوشی ال‌جی G6 با صفحه‌نمایش  FullVision 5.7 اینچی QHD+ (وضوح تصویر ۱۴۴۰ در ۲۸۸۰ ) و نسبت تصویر ۱۸:۹ که برای اولین بار در گوشی‌های هوشمند استفاده شده به بازار عرضه می‌شود. همچنین گوشی ال‌جی G6 می‌تواند عکس‌هایی با سایز کاملا مربعی و نسبت ۱:۱ بگیرد که بهترین سایز برای نرم‌افزارهای اینستاگرام، اسنپ‌چت و دیگر شبکه‌های اجتماعی است. کاربران همچنین می‌توانند نسبت تصویرهای دیگری مثل ۴:۳، ۱۶:۹ و ۱۸:۹ هم انتخاب کنند.

گوشی ال‌جی G6 از آلمینیوم و شیشه ساخته شده است و در رنگ‌های سفید، نقره‌ای و مشکی به بازار می‌آید. کل بدنه و زوایای این گوشی بصورت بسیار ساده و مدرن طراحی شده است.

گوشی G6 با دو دوربین ۱۳ مگا‌پیکسلی در پشت و لنز زاویه باز ۱۲۵ درجه ، عکس‌های پانوراما مانند و عریضی به ثبت می رساند. همچنین این گوشی با دوربین جلوی ۵ مگاپیکسلی و زاویه تصویربرداری ۱۰۰ درجه عرضه می‌شود. دوربینی که به شما این امکان را می‌دهد تا عکس سلفی تکی و دسته‌جمعی را بدون نیاز به منوپاد بگیرید. به علاوه دوربین با لنز عریض، انحنای حاشیه تصویر را کمتر کرده تا تصویر طبیعی‌تری به نمایش بگذارد.

می‌توانید G6 را بدون نگرانی تقریبا در هر موقعیتی می توانید مورد استفاده قرار دهید. آن هم به لطف استاندارد ضدآب و خاک IP68 که باعث می‌شود کاملا در مقابل ذرات خاک مقاوم بوده و در برابر آب تا عمق ۱٫۵ متر و به مدت ۳۰ دقیقه مقاومت کند.

G6 به گونه‌ای طراحی شده تا در شرایط سخت کاملا قابل اعتماد باشد. گوشیG6 توانسته ۱۶ تست مختلف نظامی ۸۱۰G را پشت سر بگذارد. گوشی G6 نه تنها از تست‌های بین‌المللی عبور کرده، بلکه تست‌های بیشتری برای دمای بالا و اشیای تیز از سر گذرانده است. به علاوه از فناوری انحصاری استفاده می‌کند که گرما را پخش کرده و حرارت را کم می‌کند. لوله‌های خنک‌کننده که برای اولین بار در گوشی ال‌جی استفاده می‌شوند به پخش کردن و تمرکززدایی دمای درونی کمک می‌کنند. به علاوه برای تمرکززدایی هرچه‌ بیشتر گرمای داخلی، مهندسان ال‌جی قطعاتی که بیشترین گرما را تولید می‌کنند با نهایت فاصله از هم قرار داده‌اند.