متفاوت‌ترین منبع تغذیه‌ی دنیا

کولرمستر از برترین منبع تغذیه دنیا با بالاترین سطح بهره‌وری رونمایی کرد. این پاور ۱۲۰۰ وات دارای شاخص‌هایی فراتر از استاندارد ۸۰ پلاس تیتانیوم است و برای ساخت MasterWatt Maker 1200 MIJ بهترین قطعات موجود با بیشترین کیفیت مورد استفاده قرار گرفته‌اند. طراحی و تولید این منبع‌تغذیه نزدیک به ۲ سال زمان برده است و در این فرآیند ۴۰ نفر از مهندسان برتر این صنعت حضور مستقیم داشته‌اند.

ویژگی‌های این پاور نه ‌تنها باعث دوام و کارایی آن می‌شوند بلکه افزایش طول عمر قطعات رایانه را نیز تضمین می‌کنند. عملکرد بی‌صدا و دمای پایین این مدل به حدی است که استانداردهای جدیدی برای اندازه‌گیری آن مورد نیاز است.

چوک‌های PFC‌ انحصاری در این مدل دارای سیم‌کشی ضخیم‌تر با تراکم بالاتر هستند که باعث افزایش عملکرد و بهبود جریان حرارتی می‌شوند. ضمن اینکه پوشش مسی کویل‌ها نیز از ماژول‌های Active PFC محافظت می‌کنند. از دیگر قطعات پاور MasterWatt Maker 1200 MIJ می‌توان به کویل‌چوک‌ها با ساختاری مشابه آنچه در تجهیزات موسیقی مورد استفاده قرار می‌گیرد اشاره کرد همچنین خازن‌های ژاپنی CHEMI-CON، ترانسفورماتور اختصاصی و ریل‌های مستقل در ولتاژ‌های مختلف برای بهبود کاهش افت توان و مشکلات حرارتی از دیگر ویژگی‌های این مدل هستند. کلیه قطعات ای پاور مانند ماسفت، دیود، القاگر و رله‌ها از بهترین قطعات موجود با بالاتری سطح فناوری انتخاب شده‌اند و مهندسان کولر مستر در طراحی این پاور، محدودیت‌های هزینه را در نظر نگرفته‌اند.