هدست ۱۲۰۰ دلاری Beyer dynamic

کمپانی آلمانی تولیدکننده محصولات صوتی Beyer dynamic به تازگی هدستی را روانه بازار کرده است که قیمتی نامتعارف دارد.این کمپانی یکی از معروفترین و به نام‌ترین تولیدکنندگان محصولات صوتی مخصوص جلسات و سمینارها است اما اینبار این هدست را برای کسانی زده است که اهمیت زیادی به کیفیت صدا می دهند و البته بازهم نظر ما این است که قیمتی نامتعارف ۱۲۰۰ دلاری دارد.

این محصول با نام تجاری Xelento به صورت کامل بی سیم نیست.یعنی این که یک سیم با استفاده از جک ۳٫۵ میلیمتری به یک دستگاه مدیریت که می تواند در لباس جاسازی بشود متصل می شود.بسیاری از دوستداران موسیقی عقیده دارند که کیفیت صدا در اتصال سیمی بسیار بیشتر از بدون سیم است و این مورد یکی از دلایل طراحی اینچنینی Xelento است.

طراحی آیرو دینامیکی این هدست می تواند از ورود هرگونه صدای مزاحم به داخل گوش جلوگیری کند و نگهدارنده پشت گوش این محصول نیز به درستی بر روی گوش قرار خواهد گرفت و احساس حمل یک وسیله را نخواهید داشت.

همانطور که گفتیم این محصول با قیمت ۱۲۰۰ دلار در سایت این شرکت به فروش می رسد و البته خریداران مخصوص به خود را خواهد داشت.

حسین عالیان
حسین عالیان
از سال 1381 به عنوان خبرنگار،مجری ،برنامه ساز،کارگردان و مشاور روابط عمومی فعالیت دارم و در لایفوتک قرار است تا با شما در خصوص سبک زندگی در دنیای دیجیتال صحبت کنم

دیدگاه ها بسته شده است

رفتن به نوارابزار