اسپیکری به شکل قمقمه

اسپیکر قابل حمل  TS 2344N یکی از جدید ترین محصولات تسکو است. این اسپیکر بدلیل شکل ورزشی خود توجه ورزشکاران را جلب کرده است که در ادامه به بررسی آن می پردازیم.

مشخصات فنی

طبق توضیحات تولید کننده نوع اتصال اسپیکر پرتابل از راه های  بلوتوث  AUX و کارت حافظه است ، نسخه بلوتوث این دستگاه ۲٫۱ است و تا مسافت ۱۰ متر را پشتیبانی می کند.

نوع باطری این محصول لیتیومی است و ظرفیت آن ۱۲۰۰ میلی آمپر می باشد که می تواند برای شما بین ۵ تا ۷ ساعت بی وقفه کار کند. دامنه فرکانس این دستگاه بین  ۱۰۰Hz  تا ۱۸KHz می باشد و از فایل های mp3  و  WMA پشتیبانی می کند.

این اسپیکر بر خلاف قیمت کم خود  موسیقی را با کیفیت خوب به شما ارائه می دهد.

شکل ظاهری

بدنه ی این دستگاه بسیار متشابه به قمقمه های ورزشی است و به همین دلیل است که این اسپیکر مخصوص ورزش ساخته شده است ، شما می توانید ای اسپیکر را در مکان قمقمه ی دوچرخه خود قرار دهید و یا در پیاده روی و کوه نوردی در کنار کوله ی خود بگذارید و از موسیقی لذت ببرید. وزن این اسپیکر ۴۷۰ گرم است و در ابعاد ۸۰*۸۰*۱۹۱ سانتی متر ساخته شده است و قیمت این اسپیکر حدود ۱۰۰ هزار تومان است.

البته برد اصلی بلوتوث این دستگاه ۵ متر است که از نکات منفی این دستگاه  به شمار می رود.

نتیجه

اگر فردی هستید که زیاد ورزش می کنید و یا مسیر های مختلف را پیاده یا با دوجرخه طی می کنید پیشنهاد می کنم حتما از این اسپیکر جالب استفاده نمایید و اگر نه پیشنهاد ما این است که اسپیکر های عادی دیگر در همین رده قیمت را خریداری کنید ، البته باید این موضوع را مدنظر داشته باشید که این محصول تولید داخل است و استفاده از محصولات تولید داخل در کنار تمامی نکات منفی یک بهره وری برای کشور خواهد داشت .

تخصص گرایی ، اشتغال زایی و عدم خروج ارز از کشور می تواند گزینه هایی باشد که نکات منفی یک محصول را کم رنگ تر کند و فرهنگ استفاده از تولید داخل را اشاعه دهد.