TH-5330، هدفونی برای تمام فصول

هدفون «TH-5330» محصولی از شرکت «تسکو» است که از طریق فناوری بلوتوث به تلفن‌همراه یا پخش‌کننده‌ی صوتی شما متصل می‌شود. نسخه‌ی بلوتوث پشتیبانی‌شده در این محصول از نسل سوم است که علاوه‌برآن از NFC نیز پشتیبانی می‌کند. هدفون‌ها از نظر نوع قرارگیری روی گوش به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند. هدفون TH-5330 از نوع روگوشی است. اگر تلفن‌همراه یا پخش‌کننده‌ی صوتی شما از بلوتوث پشتیبانی نمی‌کند، جای هیچ‌گونه نگرانی نیست؛ چراکه این محصول از شیار کارت حافظه هم پشتیبانی می‌کند.

کارت حافظه‌ی پشتیبانی‌شده در این محصول Micro SD است که به‌ راحتی قابل دسترس است. جنس بدنه‌ی این محصول از پلاستیک با کیفیت است که می‌تواند در برابر بسیاری از صدمات روزمره مقاومت بسیار خوبی را از خود نشان دهد. جنس پوشش گوشی‌های این هدفون از چرم مصنوعی است که هنگام استفاده از آن احساس خستگی نخواهید کرد. هدفون TH-5330 انرژی خود را از یک باتری داخلی لیتیوم‌یون تامین می‌کند که می‌تواند بین ۳٫۵ تا ۷ ساعت به پخش‌ موسیقی بپردازد. طراحی این محصول بسیار زیبا و دوست‌ داشتنی است.


نکات مثبت و منفی
یکی از قابلیت هایی که این هدفون دارد این است که شما می توانید آن را به داخل جمع کنید و از آن به عنوان هدست استفاده کنید یا می تواند آن را به بیرون باز کنید و از آن به عنوان اسپیکر استفاده کنید.
درست است که جنس بدنه ی این هدفون از پلاستیک با کیفیت ساخته شده است اما اگر آن را پس استفاده به داخل تا نکنید آسیب پذیری آن را چند برابر افزایش داده اید.گفتنی است این هدفون با قیمت ۱۵۰ الی ۱۸۰ هزار در ایران به فروش می رسد.
در کل اگر میخواهید خرید بصرفه و با کیفیتی داشته باشید این هدست می تواند خرید خوبی برای شما باشد ولی اگر یک هدست کامل و بی نقص برای بازی می خواهید بهتر است از هدست های دیگر استفاده کنید.