تاحالا شده بخواید یه آهنگ بدون استفاده از کامپوتر بسازید ؟

امیررضا صدیقی- تاحالا شده بخواید یه آهنگ بدون استفاده از کامپوتر بسازید؟ میخوام بهتون یه دستگاهی رو معرفی کنم که هدفش همینه و حتی قابلیت­های زیادی هم در زمینه­ی اجراهای زنده داره . کاسیلاتور پرو KAOSSILATOR PRO 

قدیما برای ساختن یه آهنگ کامل باید یه گروه آدم با استعداد دور هم جمع می­شدن و روزها و ساعت­ ها وقت می­ذاشتن تا بتونن یه ترک خوب بیرون بدن، تکنولوژی انقلاب بزرگی برای بشر در همه­ی زمینه­ها بوده، از جمله موسیقی که پیشرفت قابل ملاحظه و مهمی داشته.

با پیدایش “سینتی سایزرها” می­تونم به جرأت بهتون بگم که دیگه یک موزیسین می­تونست صدها صدا از جنس­های مختلف ایجاد کنه .

این سینت هم دقیقا کارش همینه اما با اختلافات کم، مثلا اینکه ۲۵۰ صدای مختلف داخل این دستگاه وجود داره و اینکه شما می­تونید خودتون هم بهش صدا اضافه کنید. یا اینکه با اتصال یک میکروفون به این دستگاه می­تونید صداهای اطراف رو رکورد کنید و یه لوپ باهاش درست کنید.

این دستگاه برای نوازنده­های موسیقی زنده واقعا حکم ساز اصلی رو می­تونه داشته باشه، چون خیلی مواقع، ما برای پل زدن بین گام­هامون یا عوض کردن فضای موسیقی نیاز به یکسری افکت قابل دسترس و کنترل شده داریم که KO+ بهترین افکتور موجود روی کره زمینه ( البته از نظر من !)

KO+ یک صفحه ­ی تاچ داره که به شما کمک می­کنه راحت­تر بتونین افکت­ها رو کنترل کنید. قابلیت ساختن Arp و Gate  از خصوصیات مهم این دستگاه به شمار میاد . واقعا دستگاه کارآمد و خوبیه !