پروژکتور ۴K سونی با قیمت ۳۰ هزار دلار در نمایشگاه CES معرفی شد

با شروع نمایشگاه CES شرکت های مختلف شروع به معرفی محصولات خود کردند. پروژکتور ۴K سونی با قیمت ۳۰ هزار دلار در این نمایشگاه معرفی شد. پروژکتور LSPX-A1 قادر به نمایش تصاویر ۴K در اندازه ۱۲۰ اینچ است.

در حال حاضر شاید گران ترین تلویزیون ها دارای تکنولوژی OLED (ال جی از اولین نمایشگر ۸۸ اینچی ۸K جهان با تکنولوژی OLED رونمایی کرد) باشند. تلویزیون های گران قیمت OLED کیفیت تصویری بالایی را در اختیار خریدار قرار می دهند. اگر به دنبال خرید این محصولات هستید، بهتر است قبل از انجام این کار نگاهی به دستگاه جدید سونی بیاندازید.

این شرکت ژاپنی در نمایشگاه CES 2018 از پروژکتور ۴K خود با نام LSPX-A1 رونمایی کرد. این دستگاه از فصل بهار و با قیمت ۳۰ هزار دلار در دسترس خریداران قرار می گیرد. این قیمت نسبت به پروژکتوری که این شرکت در سال گذشته معرفی کرد، ۵ هزار دلار گران تر است.

پروژکتور LSPX-A1 قادر به نمایش تصاویر ۴K در اندازه ۱۲۰ اینچ است. حداکثر روشنایی این محصول به ۲۵۰۰ لومنس می رسد. کار با پروژکتور ۴K سونی بسیار ساده است. کاربر برای تماشای محتوای ۴K تنها نیاز به اتصال این پروژکتور به منبع پخش کننده دارد.

در صورتی که خریدار دارای محصولاتی مانند Roku Ultra با قیمت ۹۹ دلار، اپل تی وی ۴K با قیمت ۱۷۹ دلار باشد، می تواند این محصولات را به پروژکتور LSPX-A1 متصل کند و این محصول با بهینه سازی های خود تصویری با جزئیات بسیار بالا، رنگ های زنده و کنتراستی عالی در اختیار کاربر قرار می دهد.

شاید در نگاه اول مهم ترین موضوع در رابطه با این پروژکتور، تصویری باشد که به کاربر نشان می دهد، ولی سونی این محصول خود را به اسپیکر نیز مجهز کرده است. پروژکتور ۴K سونی از دو توییتر، سه اسپیکر میانی و دو ساب ووفر مجزا بهره می برد.

پروژکتور LSPX-A1

مسلما با پرداخت ۳۰ هزار دلار برای خرید یک محصول، انتظار ملاقات با دستگاهی زیبا و خاص را خواهید داشت. سونی در رابطه با طراحی این محصول توضیح می دهد:

این پروژکتور با استفاده از شیشه، چوب و فریم آلومینیومی طراحی شده تا مناسب برای دکور منازل مختلف باشد. با مشاهده این محصول، از طراحی جذاب آن لذت می برید. طراحی هوشمندانه پروژکتور LSPX-A1 همراه با کاور باعث می شود که تمامی اتصالات آن پنهان باقی بمانند و به زیبایی آن لطمه ای وارد نشود.