ال‌جی سری لوازم‌ آشپزخانه SIGNATURE KITCHEN SUITE را در نمایشگاه میلان به نمایش گذاشت

ال‌جی سری لوازم‌ آشپزخانه SIGNATURE KITCHEN SUITE را در نمایشگاه میلان به نمایش گذاشت
ال‌جی سری لوازم‌ آشپزخانه SIGNATURE KITCHEN SUITE را در نمایشگاه میلان به نمایش گذاشت

شرکت ال‌جی برای اولین بار در اروپا از مجموعه لوازم آشپزخانه لاکچری SIGNATURE KITCHEN SUITE رونمایی کرد. این رونمایی در بزرگترین نمایشگاه طراحی دنیا یعنی Milano Design Week اتفاق افتاد. ال‌جی برای نشان دادن اوج کیفیت محصولات خود، با چند برند لاکچری لوازم ملمبان منزل که در نمایشگاه حضور دارند همکاری کرده است.

تمام لوازم آشپزخانه مجموعه لاکچری  SIGNATURE KITCHEN SUITE ال‌جی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که کاملا با آشپزخانه‌های امروزی و به خصوص اروپایی هماهنگ شده‌اند. از جمله این موارد می‌‌توان به اجاق بدون دستگیره با صفحه کنترل داخل بدنه دستگاه و اجاق القایی (بدون شعله) با شیشه مشکی و مجهز به  صفحه‌نمایش ۷ اینچی اشاره کرد.

این اجاق‌گاز نوآورانه از فناوری‌های پیشرفته‌ای بهره می‌برد. مثلا استفاده از دو روش پخت با بخار و فن کانوکشن که باعث می‌شود غذاها علاوه بر سالم‌ ماندن مزه بهتری داشته باشند. همچنین  قابلیت ProHeat™ گرما را به صورت یکنواخت پخش کرده و قابلیت Speed Clean™ باعث می‌شود بتوان به سرعت و راحتی اجاق‌گاز را تمیز کرد.

تمام لوازم آشپزخانه مجموعه لاکچریSIGNATURE KITCHEN SUITE  ال‌جی از فناوری وای‌فای و SmartThinQ™ بهره برده و می‌توان با پلتفرم‌های مثل اندروید و ios آنها را کنترل کرد.

آقای Song Dae-hyun، رئیس بخش لوازم‌خانگی و تهویه هوای ال‌جی می‌گوید: ما برای معرفی سری لوازم آشپزخانه لاکچری SIGNATURE KITCHEN SUITE ال‌جی در  Milano Design Week  بسیار هیجان‌زده‌ایم. با ایجاد فرصت‌های تجربه محصول از نزدیک برای مشتریان اروپایی، ما مطمئن هستیم که می‌توانیم در سال‌های آینده ال‌جی را به عنوان یک برند پریمیوم معرفی کنیم.

طراحی سری لوازم آشپزخانه لاکچری SIGNATURE KITCHEN SUITE ال‌جی به خوبی ساخت هنرمندانه، نوآوری، بهره‌وری بیشتر و خدمات ممتاز و پریمیوم را به نمایش می‌گذارند. در اوایل ماه آپریل اجاق‌گاز پیشرفته سری pro به عنوان «بهترین بهترین‌ها» در جشنواره Red Dot Design Awards دست پیدا کرد. جشنواره‌ای که در کنار iF Design Awards و IDEA یکی از سه جشنواره طراحی معتبر دنیا به شمار می‌رود.