گسترش برند گیمینگ Acer Predator با معرفی لوازم جانبی جدید

کمپانی ایسر با معرفی لوازم جانبی جدید گیمینگ، در نظر دارد برند Predator خود را گسترش دهد. از میان وسایل معرفی شده می‌توان به موس Predator Cestus 510 و کیس حمل‌ونقلPredator اشاره کرد.

کمپانی Acer در یکی دو هفته‌ی اخیر بسیار فعال بوده و در همین بازه مانیتور گیمینگ  Acer Predator X27 G-Sync HDR، لپ تاپ گیمینگ Predator Helios 500 ، نسخه‌ی ۲۰۱۸ الترابوک‌های Swift و نمونه محدود لپ‌تاپ بسیار زیبای Acer Predator Helios 300 SE  را معرفی کرده است. اما در این بازه این کمپانی دسکتاپ‌های گیمینگ متنوعی را هم معرفی کرده بود که هم‌اکنون این کمپانی سعی کرده است با معرفی یکسری تجهیزات جانبی گیمینگ، تجربه‌ی یکپارچه‌ای را تحت برند Predator خود به وجود بیاورد. این تجهیزات جدید معرفی شده شامل موس Predator Cestus 510، صندلی گیمینگ Predator، کیس حمل‌ونقل Predator و پد‌هایPredator و Predator Aethon 500 است.

موس Cestus 510 
موس Predator Cestus 510 نسخه‌ی بهبود یافته‌ی موس Cesus 500 است با این تفاوت که حساسیت سنسور اپتیکال آن به جای ۷۲۰۰DPI، هم‌اکنون به ۱۶۰۰۰DPI رسیده است.

هر دو موس گفته شده از کلید‌های مکانیکی و ورودی نور پس‌زمینه LED بهره می‌برند و کارکردی برابر ۷۰ میلیون کلیک هم برای آن‌ها تضمین شده است. همچنین LED به کار رفته قابل شخصی‌سازی است و از ۱۶.۸ میلیون رنگ موجود در دامنه‌ی رنگ RGB پشتیبانی می‌کند. همچنین کاربران می‌توانند در این زمینه از ۹ پروفایل از پیش تنظیم شده هم استفاده کرده و برای انجام این کار کافی است از طریق نرم‌افزار ایسر روی سیستم خود اقدام کنند.

همانند دیگر کیبورد‌های گیمینگ مکانیکی بازار، این کیبورد هم از ویژگی NKRO(N-key roll over) بهرمند است و هر کلیدی به صورت اختصاصی توسط کیبورد تجزیه و تحلیل می‌شود. به همین خاطر شما می‌توانید بدون مشکل هر تعداد کلیدی را که بخواهید به صورت همزمان فشار بدهید. همچنین ایسر با قرار دادن ۵ کلید اختصاصی در سمت چپ کیبورد، آنان را برای شخصی‌سازی بیشتر در اختیار کاربران قرار داده است.

صندلی گیمینگ Predator
از ویژگی‌های این صندلی می‌توانیم به بالشتک‌های جداشونده و همچنین ظاهر مسابقه‌ای آن اشاره کنیم که در کنار لوگو‌های Predator به کار رفته در آن ظاهر زیبایی را به آن بخشیده است.

کیس حمل‌ونقل Predator
اما شاید غیرمعمول‌ترین وسیله‌ی جانبی معرفی شده را بتوان کیس حمل‌ونقل ایسر بدانیم که شما می‌توانید با استفاده از آن لپ‌تاپ گیمینگ خود و یا حتی کیس خود را جابجا کنید. این کیس از فوم‌هایی برای شخصی‌سازی فضای داخلی بهره می‌برد و با تکیه بر بدنه‌ی محکم خود، وعده‌ی جابجایی امنی را به تجهیزات سخت‌افزاری شما می‌دهد. همچنین دستگیره‌ی تلسکوپی و چرخ‌های کیس، جابجا کردن آن را به مقدار زیادی راحت‌‌تر کرده است.