بازی Fallout 76 رونمایی شد

امروز شرکت Bethesda در نمایشگاه E3 از عنوان بعدی سری Fallout به نام Fallout 76رونمایی کرد.

Fallout 76 یک پیش درآمد نسبت به تمام عناوین منتشرشده برای این سری است. در این عنوان شما عضوی از پناهگاه ۷۶ هستید که اکنون با قدم گذاشتن به دنیای بیرون وظیفه دارد آمریکا را بار دیگر از نو بسازد. این بازی به صورت آنلاین و در حالت co-op متشکل از چهار پلیر قابل بازی کردن است اما همچنان امکان بازی آن به صورت تکی نیز وجود دارد.

بنابر اطلاعات Bethesda این عنوان چهار برابر بزرگتر از بازی Fallout 4 خواهد بود که در سال ۲۰۱۵ عرضه شد. حوادث بازی در منطقه‌ای به نام West Virginia رخ می‌دهد که متشکل از ۶ ناحیه جداگانه با محیط و ماموریت‌های مخصوص و متفاوت است. همچنین موجودات جدیدی نیز از جمله تنبل‌های غول آسا (Megasloth) به بازی اضافه شده‌اند.

این بازی از یک تکنولوژی رندرینگ و نورپردازی جدید نیز بهره می‌برد که باعث امکان افزایش جزئیات گرافیکی بازی تا ۱۶ برابر را می‌دهد.

Fallout 76 در تاریخ ۱۴ نوامبر (۲۳ آبان) برای PC و کنسول‌های PlayStation 4 و Xbox Oneعرضه می‌شود. البته سخنران این مراسم Todd Howard با شوخی در مورد مشکلات بازی‌هایBethesda اشاره کرد که یک نسخه‌ی بتا از این بازی به زودی عرضه خواهد شد تا توسعه دهندگان مشکلات آن را تا زمان عرضه رسمی با کمک پلیر‌ ها برطرف کنند