الجی برای ساعت هوشمند خود نام جالبی را در نظر گرفت

الجی برای ساعت هوشمند خود نام جالبی را در نظر گرفته است. امروز خبری منتشر شد که نشان می دهد کمپانی کره ایی الجی نام بسیار زیبایی را برای جدید ترین محصول خود انتخاب کرده است. در ماه گذشته دو ساعت هوشمند این کمپانی کره ایی تاییدیه FCC را دریافت کردند که با مشخصات مختلف کاربران بیشتری را هدف خود قرار داده بودند . البته هنوز زمان عرضه و قیمت این ساعت های هوشمند هنوز به طور رسمی منتشر نشده است.

کمی به عقب تر برگردیم در روز ۱۲ ژویه الجی در کره جنوبی و یکی از همایش های خود از نام “Libre” برای یکی از ساعت های هوشمند جدید خود نام برد این کلمه یک مفهوم بسیار زیبا به نام آزادی دارد ویکی از جذاب ترین کلمات برای بازار اروا خواهد بود. حال پیش بینی می شود کلمه “Libre” به معنای آزادی برای ساعت اسپورت جدید الجی به کارگرفته شود . مدل اسپورت این ساعت هوشمند خاص با شماره مدل LM-W319 به صورت رسمی معرفی شد و به نظر می رسد که این مدل از سیم کارت نیز بهره می برد .

البته این موضوع را باید تایید کرد که ساعت های هوشمند و کمپانی های سازنده آن ها با توجه به نیاز های کاربران باید پشتیبانی از سیم کارت را درگیر بخشی از ویژگی های اصلی خود قرار دهند زیرا مطابق انتظار با وجود اینکه کاربران این گجت هوشمند از سیم کارت و مکالمه با گجت پوشیدنی خود استفاده زیادی نمی کنند اما این قابلیت اهمیت بسیار بالایی برای آن ها دارد.

البته موارد یاد شده با توجه به کلمه به کار برده شده در یکی از همایش های الجی پیشبینی شده است و هنوز کمپانی کره ایی الجی این نام را به صورت رسمی برای LM-W319 معرفی نکرده است اما احتمال خیلی کمی وجود دارد تا الجی نامی به جز “LIBRE برای ساعت اسپورت خود انتخاب کند با این حال با توجه به نام مدل دیگر که LG WATCH TIMEPIECE است و الجی در نام این ساعت نیز ابتکار جالبی استفاده کرده است خیلی عجیب به نظر می رسد که الجی از این نام برای ساعت خود چشم پوشی کند.

البته برای دریافت خبر های رسمی از این کمپانی کره ایی باید منتظر روز های آتی باشیم و ببینیم آیا الجی می تواند در بخش ساعت های هوشمند به رقابت با بزرگی مانند اپل  و سامسونگ بپردازد یا باید شاهد یک ساعت معمولی با امکاناتی که برند های قدرتمند تر با قیمتی منتطقی تر دارند رو به رو شویم.

نظر شما در این مورد چیست آیا الجی می تواند با استفاده از نام های جذاب نظیر “Libre” در کنار قابلیت های معمولی بازار را به سمت خود بکشاند یا زمان آن است که هر برندی خواستار حضور قدرتمند در بازار ساعت های هوشمند است دست به ابتکاری جدید بزند؟