بنتلی و معرفی خودرو منحصربفرد Mulsanne W.O. Edition By Mulliner

شرکت بنتلی یکی از لوکسازان صنعت خودروسازی بوده و تاکنون تنها به تولید اتومبیل های پریمیومی و لوکس پرداخته است. حال در فستیوال سرعت گودوود این شرکت حضور پیدا کرده و از مدلی منحصربفرد رونمایی کرد.

بنتلی به تازگی سدان لوکس و منحصربفرد Mulsanne W.O. Edition By Mulliner را معرفی کرده که براساس همان مولسانه اصلی بوده اما از ساختاری شبیه به زندگی های مرفه دهه ۱۹۳۰ میلادی است.

داخل کابین آن چرم قرمز در کنار تریم چوب قهوه ای براق به کار گرفته که نظر هر فردی را به جلب می کند. علاوه بر تریم چوب و چرم، آیتم های اضافی چون لیوان های کریستالی چشمگیر نیز به چشم می رسد.

در بخش پیشرانه و برخی دیگر هیچ تفاوتی با Mulsanne اصلی نداشته و Mulsanne W.O. Edition By Mulliner نیز به مناسبت ۱۰۰ سالگی برند بنتلی در سال ۲۰۱۹ به فروش خواهد رسید. قیمت مشخصی توسط بنتلی اعلام نشده و نمایش آن در فستیوال گودوود نظر هر فردی را به خود جلب کرد و تحسین برانگیز بود.

به مناسبت ۱۰۰ سالگی Mulsanne W.O. Edition By Mulliner قررا است تنها ۱۰۰ واحد از این مدل به تولید برسد و برنامه ای برای تولید انبوه این سدان لوکس و پریمیومی مشکی در کار نیست.

منبع