تاریخ انتشار Battlefield V تا ۲۰ نوامبر تاخیر خورد

شرکت EA و استودیو دایس پیش از برگزاری نمایشگاه E3 2018 از بازی شوتر اول شخص Battlefield V رونمایی کردند. عنوانی که می توان آن را یک بازی قابل توجه دانست و داستان آن در دوره جنگ جهانی دوم جریان دارد.

این بازی با تحسین های بسیاری هنگام رونمایی رو به رو شد و در کنفرانس E3 مایکروسافت نیز شرکت الکترونیک آرتز نمایشی از آن را ارائه داد. بدون شک تجربه این عنوان شوتر شرکت EA لذت بخش است و با افزوده شدن کیفیت گرافیک بالا بدون شک می توان این بازی را در نوع خود بی نظیر دانست.

کمپانی الکترونیک آرتز در نظر داشته پاییز سال جاری بازی Battlefield V را منتشر کند اما به تازگی مشخص شد انتشار آن تا ۲۰ نوامبر تاخیر خورد. براساس گزارش ها شرکت EA و استودیو دایس این خبر را اعلام کردند و پیامی نیز از سوی سازندگان نیز منتشر شد.

به نظر می رسد بازی موردبحث به دلیل همزمانی با انتشار عناوین بزرگی چون COD BO 4 و چندی دیگر با تاخیر مواجه شده است. Oskar Gabrielson یکی از مدیران استودیو دایس درباره تاخیر انتشار بازی Battlefield V اعلام کرد:

“ما قصد داریم طرفداران ما بهترین تجربه گیم پلی را با Battlefield V داشته باشند. از این رو با تاخیر به وجود آمده می توان بهینه سازی کاملی روی بازی داشت و در هنگام انتشار هیچ مشکلی وجود نداشته باشد. ما اطمینان می دهیم این تاخیر تجربه بهتری را برای گیمرها و طرفداران رقم خواهد زد. بنابراین از شما می خواهیم که کمی صبر پیشه کنید تا بتوانیم انتظارات طرفداران را برآورده سازیم.”

بازی Battlefield V برای PS4، PC و XBOX ONE تحت توسعه قرار داشته و انتظار می رود بزودی شاهد اتمام روند توسعه آن باشیم. این عنوان جوایز بسیاری در رویدادهای مختلف دریافت کرد.

منبع