با نمایشگر SuperSolid R270 آشنا شوید، باکیفیت و مقرون به صرفه

شرکت SuperSolid مدت زمان کوتاهی از آغاز فعالیت آن می گذرد. کمپانی که بیشتر به تولید مانیتورهای حرفه ای و کسب و کار می پردازد اما در طول مدت زمان فعالیت خود بسیار نتوانست شناخته شده شود.

به تازگی در نمایشگاه کومکس ۲۰۱۸ چند نمایشگر اقتصادی و گیمینگ رونمایی کرد. یکی از آنها نمایشگر جدید SuperSolid R270 است. این مانیتور از پنل ۲۷ اینچی TN بدون حاشیه برخوردار است که مدت زمان پاسخ دهی آن ۱ میلی ثانیه ای بوده و نرخ تجدید آن به ۱۴۴ هرتز می رسد. با چنین مشخصه هایی می توان بازیها را به شکل لذت بخشی اجرا کرد. در دیگر ویژگی ها باید به رزولوشن ۲۵۶۰*۱۴۴۰ پیکسلی، پشتیبانی از فناوری FreeSync ای ام دی، پشتیبانی از استاندارد VESA و برخی دیگر اشاره داشت. SuperSolid  این نمایشگر ۱۴۴۰ پیکسلی و باکیفیت خود را با قیمت مناسبی عرضه خواهد کرد.

محصولات سوپرسولید همیشه مقرون به صرفه و باکیفیت هستند و در این بین SuperSolid R270 نیز به لیست افزوده شد. با پشتیبانی از فناوری فری سینک AMD می توان در کنار به کار گیری کارت گرافیک Radeon این شرکت تجربه گیم پلی صاف و بدون نقصی داشت.

این محصول جدید شرکت سوپرسولید قرار است در ماه آینده با قیمت نزدیک به ۳۱۱ دلار روانه بازار شود. این کمپانی در نظر داشته به بازارهای بیشتری ورود پیدا کرده و تنها در سنگاپور حضور قدرتمندی نداشته باشد.

 منبع