AOC از نمایشگرهای گیمینگ جدید رونمایی کرد

AOC در صنعت تولید نمایشگر یکی از برندهای حرفه و معتبر است که هر سال چندین مدل نمایشگر را معرفی کرده و عرضه می دارد. به تازگی این کمپانی تصمیم گرفت چهار مدل مانیتور حرفه ای گیمینگ سری G1 را رونمایی کند.

این سری در مجموع ۴ مدل C24G1، C27G1، C32G1 و CQ32G1 را دربرمی گیرد که به ترتیب ۳۲ اینچی، ۲۷ اینچی، ۲۴ اینچی و ۳۲ اینچی هستند. البته باتوجه به شماره مدل می توان از سایز نمایشگر این مدل های سری AOC اطلاعاتی یافت. تنها نمایشگر CQ32G1 با کیفیت تصویر ۲۵۶۰*۱۴۴۰ پیکسلی QHD همراست اما باقی مدل ها یعنی C24G1، C27G1، C32G1 با صفحه نمایش FHD یا ۱۰۸۰*۱۹۲۰ پیکسلی همراه می باشد. تمامی این مانیتورها نرخ تجدید ۱۴۴ هرتزی  داشته و مدت زمان پاسخ دهی آنها به ۱ میلی ثانیه می رسد. همچنین تمامی آنها از فناوری AMD FreeSync پشتیبانی می کنند که در کنار کارت گرافیک رادئون می توان تجربه گیم پلی صاف و بدون نقصی در بازیهای مختلف داشت.

تقریبا تمام مانیتورهای سری G1 دارای انحنای ۱۸۰۰Rهستند به جز مدل C24G1 که انحنای نمایشگر آن به ۱۵۰۰R می‌رسد. درنهایت باید به ویژگی هایی چون فناوری FlickerFree برای جلوگیری از خستگی و ناراحتی چشم اشاره کرد که این روزها در مانیتورهای مختلفی می توان آن را شاهد بود. قیمت مدل C24G1 بیش از ۲۲۹ دلار، مدل C27G1 بیش از ۲۷۹ دلار، مدل C32G1 بیش از ۲۹۹ دلار و مدل CQ32G1 به بیش از ۳۹۹ دلار می رسد.

برای کسب جزئیات بیشتر به وب سایت رسمی شرکت AOC مراجعه کنید تا اطلاعات کامل چهار مدل را بدست آورید.

منبع