زمان عرضه کارت گرافیک GeForce RTX 2070 انویدیا مشخص شد

شرکت انویدیا در تابستان امسال با معرفی نسل جدید کارت گرافیک خود محصولی را رونمایی کرده که می توان آنها را نسبت به نسل پیشین برتر دانست. نسل جدید معماری گرافیکی انویدیا به عنوان تورینگ شناخته می شود.

انویدیا نیز به دنبال آن کارت های گرافیکی GeForce RTX 2070، GeForce RTX 2080 و GeForce RTX 2080 Ti را معرفی کرد. اگرچه دو مدل بالاتر در اواخر اکتبر عرضه می شوند اما به تازگی تاریخ عرضه مدل رده پایین تر مشخص شد.

این شرکت می گوید GeForce RTX 2070 با قیمت پایه ۴۹۹ دلار به فروش خواهد رسید که نسخه فاندر ادیشن با قیمتی ۵۹۹ دلاری عرضه می شود. این کارت گرافیک در مقایسه با GeForce GTX 1070 عملکردی چند برابر بهتر داشته و می توان آن را مدلی برجسته از انویدیا دانست.

برای کسب جزئیات بیشتر می توانید به وب سایت انویدیا مراجعه کنید. گفتنیست GeForce RTX 2070 با حافظه ۸ گیگابایتی همراه بوده که دست کمی از دو مدل بالاتر نداشته و پهنای باند بزرگی برای آن در نظر گرفته شد.

به هر حال پیش بینی می شود شرکای انویدیا نیز به دنبال عرضه ۱۷ اکتبر، کارت های گرافیکی کاستوم خود را عرضه دارند و شاهد آغاز عرضه نسل جدید کارت های گرافیکی با عملکردی به مراتب بالاتر باشیم.

ش