تبلت مدیا پد ام ۵ لایت هوآوی رونمایی شد

شرکت هوآوی هر سال نسل جدیدی از تبلت های خود را معرفی می کند و در اوایل سال جاری نیز چند مدل از مدیاپد را شاهد بودیم. حال به تازگی یک میان رده دیگر کارآمد از این برند چینی رونمایی شده است.

این تبلت مدیاپد ام ۵ لایت نام داشته و از اسپیکر چهار گانه ای برای پخش بهتر صدا و ارائه کیفیت صوتی قابل توجه برخوردار است. اسپیکری از برند هارمن کاردن که می توان عملکرد بالایی را شاهد بود. در دیگر مشخصه ها باید به صفحه نمایش ۱۰٫۱ اینچی ۱۹۲۰*۱۲۰۰ پیکسلی با نسبت تصویر ۱۶:۱۰، پردازنده هشت هسته ای کایرین ۶۵۹، حافظه رم ۳ یا ۴ گیگابایتی، حافظه داخلی ۳۲ یا ۶۴ گیگابایتی و چندی دیگر پرداخت.

قلم در نظر گرفته شده برای ام ۵ لایت ام پن لایت نام داشته و قادر است سطح فشار ۲۰۴۸ را از خود نشان دهد. این یعنی افراد در کاربری نرمی و راحتی بسیاری را شاهد خواهند بود. یکی از بخش هایی که باید به آن پرداخته شود باتری ۷۵۰۰ میلی آمپری مدیا پد ام ۵ لایت است و طی ۳ ساعت به شارژ کامل می رسد.

سیستم عامل اندروید ۸٫۰ اوریو اگرچه نسبتا قدیمیست و انتظار می رفت اندروید ۹٫۰ پای به کار گرفته شود، در این نسخه قابل استفاده است. هوآوی مدیا پد ام ۵ لایت را در دو رنگ طلایی و خاکستری با قیمت و تاریخ عرضه نامشخص عرضه می کند.

برای کسب جزئیات بیشتر می توانید به وب سایت رسمی شرکت هوآوی مراجعه کنید. احتمالا بزودی مشخص می شود آیا مدیا پد ام ۵ لایت در بازارهای دیگر جز چین عرضه می شود یا خیر.

منبع