افشا اطلاعاتی از ساعت هوشمند هوآوی واچ جی تی

شرکت هوآوی قصد دارد در اواخر سال جاری محصولات جدیدی را رونمایی کند. محصولاتی که نقطه عطف تولیدات هوآوی را در برمی گیرد. از جمله آنها باید به سری پرچمداران میت ۲۰ و در نهایت ساعت هوشمند واچ جی تی و دستبند تناسب اندام اشاره کرد.

پیشتر ساعت هوشمند هوآوی موفق به کسب تاییدیه اف سی سی ایالات متحده شد و حال وب سایتی اطلاعات کاملی از محصول جدید هوآوی افشا کرده است. ساعت هوشمند واچ GT به نمایشگر امولد ۱٫۴ اینچی با رزولوشن ۴۵۴*۴۵۴ پیکسلی، ضخامت ۴۶ میلیمتری و چندی دیگر اشاره کرد. گذشته از آن واچ جی تی سنسور سنجش ضربان قلب، GPS و قطب نما هم داشته تا ویژگی های کاملی برای آن در نظر گرفته شده باشد.همچنین با قابلیت ضدآب می توان آن را در زیر آب به کار گرفت بدون آن که شاهد هیچ ضعف عملکردی بود. هوآوی با قابلیت TruSleep یا همان ردیاب خواب موجب می شود تا افراد بتوانند خواب خود را بهتر کنترل کنند. گفته می شود هوآوی یک قابلیت دیگری نیز برای این ساعت هوشمند خود تدارک دیده که به عنوان استاد مجازی شناخته شده و در بحث تناسب اندام کمک شایانی خواهد کرد.

گفتنیست باتری این ساعت هوشمند ظرفیت ۴۱۰ میلی آمپری داشته و می توان تا ۱۴ روز آن را مداوم به کار گرفت. همچنین در طی ۷ روز نیز قادر است با نمایشگر همیشه روشن فعال باقی بماند.در صورت استفاده از  GPS این مدت زمان به ۲۰ ساعت کاهش پیدا می کند و خبری از ۱۴ روز نیست. هوآوی همچنین در نظر داشته دستبند تناسب اندامی را به نام Terra معرفی کند. البته این نام اسم رمز دستبند تناسب اندام هوآوی است. از مشخصات این دستبند باید به صفحه نمایش ۰٫۹۵ اینچی امولد، سنسور ضربان قلب، قابلیت جی پی اس و چندی دیگر اشاره کرد. این دستبند نیز عمر باتری ۱۴ روزه داشته و قابلیت ضدآبی برای آن فراهم آمده است.

هر دو گجت پوشیدنی برنامه ریزی شدند در رویداد ۱۶ اکتبر لندن هوآوی رونمایی شوند و به ترتیب قیمتی ۲۷۵ و ۱۴۰ دلاری دارند. این طور که پیداست چینی ها برنامه های بزرگی برای اواخر سال خود دارند و برای جزئیات بیشتر باید منتظر ماند.

منبع