نینتندو سوئیچ نسل جدید در راه است

شرکت نینتندو را می توان یکی از کمپانی های مطرح تولیدکننده کنسول های بازی دانست. کنسول هایی که منحصربفرد هستند و باید آنها را نسبت به دیگر مدل ها یعنی رقبا متفاوت و قابل توجه دانست. اما به نظر می رسد پس از عرضه نینتندو سوئیچ در سال ۲۰۱۷ باید شاهد مدل جدیدی باشیم.

به گزارش  The Wall Street Journal، نینتندو سال آینده مدل جدیدی از سوئیچ را معرفی خواهد کرد. این کنسول با سخت افزار بروزرسانی شده در نیمه دوم سال ۲۰۱۹ معرفی خواهد شد. متاسفانه  The Wall Street Journalاطلاعات بیشتری دردسترس قرار نداده و مشخص نیست نینتندو چه ویژگی هایی را برای محصول جدید در نظر می گیرد.

بعید به نظر می رسد طراحی جدیدی به کار گرفته شود زیرا در سال ۲۰۱۷ نینتندو آن را معرفی کرده و طراحی جدید حداقل باید چند سالی گذشته باشد. البته شرکت نینتندو پس از مدت کوتاهی نسخه بروزرسانی شده محصولاتش را ارائه می دهد برای مثال پس از ۳DS شاهد معرفی ۳DS XL، پس از ۲DS نیز ۲DS XL رونمایی شد.

بنابراین ممکن است نام کنسول بعدی نیز نینتندو سوئیچ XL باشد. در طی دو سال گذشته بیش از ۲۰ میلیون واحد نینتندو سوئیچ به فروش رفته و شرکت ژاپنی توانست به هدف بزرگ خود دست پیدا کند. این گزارش می گوید نینتندو می خواهد صفحه نمایش LCD کنسول جدید را ارتقا داده و وضوح بیشتری در نظر گیرد.

افزایش وضوح قدرت سخت افزاری بیشتری می طلبد، بنابراین انتظار می رود شاهد سخت افزار بروزرسانی شده در نینتندو سوئیچ ۲۰۱۹ باشیم. قیمت مدل فعلی آن بیش از ۲۵۰ دلار است و احتمالا نسل جدید آن با قیمتی بیش از ۳۰۰ دلار به فروش خواهد رسید.

به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر می بایست منتظر ماند و نمی توان به شایعات بی اساس اکتفا کرد.

منبع: theverge