نسخه Nike+اپل واچ سری ۴ عرضه شد

شرکت اپل یکی از برندهای مطرح تولیدکننده دستگاه های هوشمندی چون ساعت هوشمند، تلفن هوشمند و تبلت بوده که پیشتر در رویداد ۱۲ سپتامبر به معرفی محصولات جدیدی پرداخت.

ساعت هوشمند اپل واچ سری ۴ یک مدل برجسته نسبت به نسل پیشین بوده و دارای طراحی باکیفیت است.از تغییرات حاصل شده در این اسمارت واچ باید به بزرگ شدن صفحه نمایش، تغییراندازه غربیلک کناری و ارتقا سخت افزاری اشاره داشت. در حالی که انتظار می‌رفت نسخه نایک پلاس این ساعت همزمان با عرضه نسخه اصلی به فروش برسد، اما اپل اعلام نمود فروش این ساعت هوشمند با تاخیر همراست. حال به تازگی کوپرتینویی ها اعلام کردند اپل واچ  Nike+ Series 4 هم اکنون در تعداد محدودی برای خرید دردسترس است.

نسخه  Nike+ Series 4 تفاوتی با مدل اصلی نداشته به جز آن که بند اسپرت و تم نایک برای این مدل در نظر گرفته شده است. ساعت هوشمند اپل واچ سری ۴ در دو مدل ۴۰ و ۴۴ میلیمتری با قیمت ۳۹۹ تا ۴۹۹ دلار از ۲۲ سپتامبر برای خرید دردسترس قرار گرفت.یکی از محصولات دیگر اپل که تاکنون عرضه آن صورت نگرفت، آیفون ۱۰آر بوده که شرکت اپل به دلیل مشکلاتی در روند تولید آن عرضه این اسمارتفون را با تاخیر همراه کرد. آیفون ۱۰آر نیز از ۱۹ اکتبر برای پیش فروش و ۲۶ اکتبر برای خرید دردسترس قرار می گیرد.

انتظار می رود بزودی شاهد معرفی دو دستگاه جدید دیگر یعنی مک بوک ایر ۲ و آیپد پرو نسل جدید باشیم. مدل هایی که پیش بینی می‌شد در رویداد ۱۲ سپتامبر رونمایی از آنها صورت گیرد.

برای کسب جزئیات بیشتر به وب سایت کمپانی اپل مراجعه کنید.

منبع