سفرهای ما

تیم سفرنگاران

ما علاوه بر این که به منطقه یا نقاط گردشگری توجه می کنیم ، تجربه استفاده از فناوری های روز دنیا را نیز بررسی خواهیم کرد

محمد رضا دفتری

سفرنگار

09122041207


از سال 1379 به عنوان روابط عمومی حزب کارگزاران سازندگی کارم را شروع کردم. در اغلب رسانه های جمعی کشور سابقه نویسندگی و خبرنگاری دارم. در امور رسانه ای و تبلیغات نیز مشاوره می دهم.

حسین عالیان

سفرنگار

09124962919


از سال 1381 به عنوان خبرنگار،مجری ،برنامه ساز،کارگردان و مشاور روابط عمومی فعالیت دارم و در لایفوتک قرار است تا فناوری های روز را در سفرهایم با شما به اشتراک بگذارم.

جواد تفتی

سفرنگار

09124621209


حدود 20 سال است به عنوان بازیگر،مستندساز و ماجراجو فعالیت می کنم. در لایف و تک تجربیات من از سفرهایم با طعم دیجیتالی را خواهید دید.

محمد رضا عالیان

سفرنگار

09122018300


از سال 1379 در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات به عنوان نویسنده و مشاور روابط عمومی فعالیت دارم

محمد هجرتی

سفرنگار

09197762271


از سال 1381 در رسانه های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات فعالیت داشته ام و درحال حاضر به عنوان خبرنگار و مشاور امور رسانه ای و تبلیغاتی فعالیت می کنم

آخرین سفرهای ما

مهر ۲۲, ۱۳۹۶
همسفر محمدتاجران

همسفر محمدتاجران

ما آدما همیشه حالمون خوبه، مخصوصا زمان­ هایی که می­ریم تو طبیعت و برای سرگرمی درخت­ ها رو هرس می­ کنیم و به این کارمون هم افتخار می­ کنیم. یا اینکه برای نشون دادن تیزی لبه چاقو و یا تبر و خلاصه هر وسیله لوکس تیزی که همراهمون هست، می­ریم […]
خرداد ۳, ۱۳۹۶

حقایق جالب در مورد سن پترزبورگ

شهر سن پترزبورگ دومین شهر بزرگ در پهناورترین کشور جهان، یعنی روسیه، محسوب می‌شود. همراه کجارو باشید تا با حقایق و نکات جالبی از این شهر آشنا شوید.
خرداد ۲, ۱۳۹۶

زیباترین شهرهای کوچک اروپا که نادیده گرفته شده اند

اغلب ما اروپا را با پاریس، لندن، رم و دیگر شهرهای بزرگ آن می‌شناسیم. روزی اگر به اروپا سفر کنیم، دوست داریم شهرهای بزرگ آن را ببینیم. اما در اروپا چند شهر کوچک وجود دارد که در زیبایی دست کمی از شهرهای بزرگ ندارند، ولی همواره نادیده گرفته شده‌اند. با ما همراه باشید […]
خرداد ۲, ۱۳۹۶

هتل های مناسب کودکان در بارسلونا کدامند؟

همه‌ی ما هنگامی که می‌خواهیم در یک هتل اقامت کنیم، اینکه فرزندان ما از بودن در آن هتل رضایت داشته باشند، برایمان اهمیت دارد.
اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۶

گروه تجاري سافیلو به ایران آمد

سافیلو با مشاركت شركت «نور‌گستران آذين آرين»، جديدترين نمايشگاه محصولات خود در منطقه را در تهران افتتاح كرد.  ايران دوازدهمین کشور منطقه است که این شرکت، برندهای تجاری خود را در آن ارائه می‌دهد. مجموعه شركت‌هاي تجاري ايتاليايي سافيلو (Safilo)، سازنده، توليد‌كننده و توزيع‌كننده جهاني انواع لنز‌ها (عدسي) و عينك‌هاي […]
اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۶

۲۰ درس ارزشمند از سفر

سفر کردن یکی از تجربه‌های ناب و تکرارنشدنی در زندگی است که انسان از آن بهره می‌برد. همراه ما باشید تا با برخی از درس‌هایی که مسافرت در پی دارد، آشنا شوید.

موقعیت جغرافیایی سفرنگاران ما