سرگرمی

بخش آنلاین RDR 2 این هفته راه اندازی می شود

حالت آنلاین Red Dead Redemption 2 کجاست؟ در صورتی که اظهارات گذشته درست باشد، باید این هفته راه اندازی شود. استراوس زلنیک، مدیر عامل شرکت Take-Two Interactive، که از شرکای Rockstar Games محسوب می شود ، تایید کرد که این حالت در ماه نوامبر عرضه خواهد شد .

شما دوست دارید چه چیزهایی در این بخش بازی ببینید ؟

حالت آنلاین Red Dead Redemption 2 کجاست؟  در صورتی که اظهارات گذشته درست باشد، باید این هفته راه اندازی شود. استراوس زلنیک، مدیر عامل شرکت Take-Two Interactive، که از شرکای Rockstar Games محسوب می شود ،  تایید کرد که این حالت در ماه نوامبر عرضه خواهد شد .

با توجه به این که تنها پنج روز  از این ماه باقی مانده است، می توانید انتظار Red Dead Online را در این هفته داشته باشید، اگر اظهار نظر  زلنیک درست باشد. Rockstar به صورت رسمی گفته است که Red Dead Online در ماه نوامبر عرضه خواهد شد، اما این پنجره به سرعت بسته می شود. Red Dead Online در ابتدا به عنوان بتا منتشر خواهد شد. Rockstar Games انتظار دارد که برخی از مشکلات را در همین ایام عرضه نسخه بتا شناسایی و برطرف کند ، بنابراین نباید انتظار یک نسخه کاملا بی نقص را  داشته باشید. البته خمه اینها بر پایه شنیده ها است .Rockstar با این شرح به بازیکنان آنها را آماده این بازی می کند : “با استفاده از گیم پلی Red Dead Redemption 2 به عنوان یک پایه، Red Dead Online آماده خواهد بود تا به تنهایی یا با دوستان به بازی بپردازید و همچنین به روز رسانی و تنظیمات ثابت برای رشد و تکامل این تجربه به کمک همه بازیکنان خواهد آمد .”

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

بستن
بستن