آسفالت

تیونینگ بسیار جذاب دوج چلنجر SRT هلکت

شرکت های تیونینگ آلمانی متعددی وجود دارند که محصولات سفارشی جذاب و فوق العاده ای را معرفی کرده اند.

تلاش این تیونرها معمولا بر محصولاتی از برندهای آلمانی همچون پورشه، آئودی یا بی ام و متمرکز می شود. اما GeigerCars کمی متفاوت است چرا که این تیونر به ارتقای خودروهایی آمریکایی تمایل دارد و جدیدترین پروژه آن یک دوج چلنجر SRT هلکت است که Cerberus نامیده می شود.

هلکت مدل ۲۰۱۹ قدرتی در حدود ۷۱۷ اسب بخار تولید می کند اما GeigerCars معتقد است این خودرو قابلیت ارتقا را دارد که حتی فراتر از ۸۴۰ اسب بخار تولید شده در نسخه لیمیتد Demon است. این تیونر آلمانی قدرتی در حدود ۸۹۰ اسب بخار و گشتاور ۱۰۱۸ نیوتون متر را در این خودرو محقق ساخته است. این ارتقای عملکرد به واسطه تغییراتی در سوپرشارژر به دست آمده است که با به روز رسانی نرم افزار موتور ایجاد می شود.

GeigerCars در بدنه این خودرو مجموعه ای از رینگ های Devil را تعبیه کرده که أساسا برای Demon ساخته شده بودند اما برای مدل هلکت نیز قابل سفارش هستند. این خودروی ارتقا یافته هم چنین از عناصری برای عریض تر کردن بدنه بهره می برد که در چلنجر Redeye نیز دیده شده بود و کاپوت سفارشی مبتنی بر طراحی Demon با هواکش عریض و ظریف برای آن تعبیه شده است.

چنان چه در تصاویر دیده می شود، GeigerCars بدنه این خودرو را با نوارهایی که از روی سقف می گذرند به همراه نسخه ای ترسناک از سگ شیطانی در کناره ها تزئین کرده است که آماده بلعیدن کلمه Cerberus با فونت شبیه به نام یک برنامه تلویزیونی در دهه ۱۹۹۰ است.

GeigerCars قیمت این خودرویی آمریکایی تیون شده را ۱۲۹ هزار یورو اعلام کرده است.

3.jpg

4.jpg

7.jpg

5.jpg

6.jpg

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

بستن
بستن