رادارویژه ها

حضور پر رنگ همراه اول در مناطق سیل زده

همراه اول همچون دیگر نهادهای بشر دوست، در روزهای پر التهاب نوروز در مناطق سیل زده کشور حضور پر رنگی داشته است.

به گفته شاهین آرپناهی مدیر کل ارتباطات همراه اول، این اپراتور دو دسته کار را در مواجهه با سیل اخیر در دستور کار خود قرار داده است.

که اولین اقدام رایگان سازی ارتباطات مردم در مقطع اوج بحران پیش آمده و راه اندازی سیستم هشدار و ارسال بیش از ۵۰۰ میلیون پیامک هشدار از جمله این اقدامات بوده است.

گام بعدی، حضور مدیران ارشد همراه اول در مناطق سیل زده و شناسایی نیازها بوده است. اقدامات مختلفی همچون تامین غذا و همچنین ارسال مواد بهداشتی و موارد مورد نیاز مردم آن مناطق بوده است. همچنین همراه اول به جهت پاک سازی منازل از گل و لای و آب اقدام به تامین و ارسال ده ها پمپ کف و لجن کش کرده است که جای قدر دانی دارد.

سیل اخیر در کشور توانست تا فرهنگ غتی مردم عزیز کشورمان از جمله مردم خوب و خون گرم شیراز را به جهانیان نشان دهد. از اقدامات خوب مردم این شهر، رایگان کردن محل سکونت و غذا برای سیل زدگان بوده است.

مردم کشورمان این بار هم به جای طلب کمک از مدیران، خودشان دست به دست هم دادند تا از این مشکل نیز عبور کنند. امیدواریم دیگر مردم به خاطر ناله های زمین که خودمان نیز در بوجود آمدن آن ها بی تقصیر نیستیم، با چالش چالش دست و پنجه نرم نکنند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

حسین عالیان

از سال 1381 به عنوان خبرنگار،مجری ،برنامه ساز،کارگردان و مشاور روابط عمومی فعالیت دارم . لایفوتک برام حکم فرزندم رو داره و براش هر کاری می کنم.

نوشته های مشابه

بستن
بستن