آسفالترادار

سیتروئن C4 ایرکراس مدل کشیده شده C3 ایرکراس برای بازار چین!

همیشه خودروهای بازار چین طراحی متفاوتی نسبت به مدل‌های مشابه در بازارهای دیگر جهانی دارند. یکی از این خودروها سیتروئن C4 ایرکراس هست که ظاهری جذاب، بدنه سفید و سقف مشکی به همراه زوایای نارنجی رنگ را دارد.

سیتروئن C4 ایرکراس برای بازار چین برگرفته شده از مدل اروپایی سیتروئن C3 ایرکراس هست که تنها فاصله بین محور چرخ‌هایش کشیده شده است و برای مردمان چین با همکاری سیتروئن و دانگ فنگ ساخته می‌شود. فاصله بین چرخ‌ها برای این خودروی جدید در بازار چین ۱۱٫۵ کشیده‌تر شده است و فاصله بین محور چرخ‌ها ۲۶۵۵ وطول ۴۲۷۰ میلی‌متر هست در حالیکه سیتروئن C3 ایرکراس ۲۵۴۰ و ۴۱۵۰ میلی‌متر در نظر گرفته شده است. به علاوه یکی از تفاوت‌های C4 با C3 در سایز پنجره عقب هست که برای C4 ایرکراس کمی بزرگتر و کشیده‌تر شده است.

این نوشته را هم بخوانید.

معرفی پرتیراژترین کراس‌اوور تولید داخل تا آبان ۹۷


افزایش فاصله بین محور چرخ‌ها به معنای فضای بیشتر برای جای پا در سرنشینان جلوی خودرو هست. همچنین طراحی داخلی این خودرو ظریف و زیبا انجام شده و در بخش‌هایی از رنگ نارنجی برای دسته‌های درب و روکش داخلی درب‌ها به کار برده شده است. سیتروئن C4 ایرکراس اوایل سال جاری میلادی وارد بازار چین شده است و مجهز به پیشرانه‌های ۱٫۲ لیتری توربو با قدرت خروجی ۱۳۶ اسب بخار و ۱٫۶ توربو با قدرت خروجی ۱۶۷ اسب بخار هست. بعضی از کارشناسان معتقدند که چرخ‌های این خودرو طراحی متهاجمی و مرگباری دارند و در این بازار حدود ۱۶ الی ۲۳ هزار به فروش می‌رسد. نظر شما درباره محصولات سیتروئن چیست؟

برچسب ها
نمایش بیشتر

حسین عالیان

از سال 1381 به عنوان خبرنگار،مجری ،برنامه ساز،کارگردان و مشاور روابط عمومی فعالیت دارم . لایفوتک برام حکم فرزندم رو داره و براش هر کاری می کنم.

نوشته های مشابه

بستن
بستن