بلاگرادار

سیم کارت های دایمی همراه اول فجری شد!


طرح فروش ویژه سیم کارت دائمی همراه اول به مناسبت دهه فجر ۹۷

اپراتور همراه اول به مناسبت دهه فجر ۹۷، طرح ویژه‌ای را برای فروش سیم کارت دائمی خود آغاز کرده است. در این طرح، سیم کارت دائمی همراه اول با قیمت مناسب و هدایای ویژه به فروش می‌رسد.

طرح فروش ویژه سیم کارت دائمی همراه اول به مناسبت فرا رسیدن دهه فجر ۹۷ و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب آغاز شده است. اپراتور اول تلفن همراه کشور به مناسبت دهه فجر ۹۷، سیم کارت های دائمی خود را با شرایط استثنایی و ۴۰ درصد تخفیف به فروش می‌رساند.

طرح فروش ویژه سیم کارت دائمی همراه اول از روز ۱۲ بهمن ۹۷ آغاز شده و تا پایان سال یعنی ۲۹ اسفند ۹۷ ادامه خواهد داشت. در این طرح، اپراتور اول ارتباطی کشور سیم کارت دائمی را با قیمت فوق‌العاده ۱۰۰ هزار تومان عرضه می‌کند.

قیمت سیم کارت دائمی همراه اول در این طرح با ۴۰ درصد تخفیف ۱۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است و این طرح تا ۲۹ اسفندماه ۹۷ نیز ادامه خواهد داشت.

در طرح ویژه فروش سیم کارت دائمی همراه اول با خرید هر سیم کارت دائمی به‌جز بهره بردن از تخفیف ۴۰ درصدی از بسته خوش‌آمد ۱۰۰۰ نیز بهره‌مند شوید. این بسته شامل ۱۰۰۰ پیامک، ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه داخل شبکه، یک هفته اینترنت نامحدود و همچنین تخفیف مکالمه به مدت ۹۰ روز پس از اتمام بسته خوش‌آمد است.

برای خرید سیم کارت دائمی همراه اول در این طرح کافیست به فروشگاه آنلاین به نشانی shop.mci.ir و یا دفاتر و فروشگاه‌های همراه اول در سراسر کشور مراجعه کنید. در سامانه فروشگاه آنلاین همراه اول همچنین امکان انتخاب شماره گلچین نیز وجود دارد.

گفتنی است طرح فروش ویژه سیم کارت همراه اول شامل طرح ۲۰، طرح ۱۰۰۰ و ثبت نام آنلاین و گلچین خواهد شد. اما طرح‌های قسطی و سیم‌کارت‌های سازمانی با قیمت مصوب پیشین به فروش خواهد رسید.

در سامانه گلچین همراه اول می‌توانید پس از انتخاب سیم کارت دائمی و استان روی دکمه انتخاب سرشماره کلیک کنید و پس از انتخاب یک مورد دلخواه از میان لیست شماره‌ها هر کدام را که دلتان خواست انتخاب کنید. در ادامه می‌توانید با وارد کردن اطلاعات شخصی و پرداخت آنلاین سفارش را ثبت کرده و سیم‌کارت را درب منزل تحویل بگیرید.

علاوه بر این اگر مشترک فعلی همراه اول هستید، این شرکت در طرح جدیدی به نام یوسیم رویایی به کلیه مشترکین اعتباری و دائمی که از ابتدای بهمن ماه امسال به مدت یک‌سال اقدام به تعویض به یوسیم کنند، شانس برنده شدن پیشنهادی تشویقی را خواهد داد. این پیشنهاد یک سیم‌کارت رویایی با اینترنت رایگان یک‌ساله است.

به این ترتیب اگر قصد خرید سیم‌کارت دائمی را دارید این چند روز بهترین فرصت برای بهره‌بردن از تخفیف قیمت سیم‌کارت و همچنین استفاده از بسته پیامک، مکالمه و اینترنت رایگان است. اگر هم مشترک فعلی هستید حالا بهترین فرصت برای ارتقا به یوسیم است.

برای مشاهده تعرفه سیم کارت دائمی همراه اول به این صفحه و برای نمایش و خرید بسته‌های اینترنت نوترینو (۴٫۵G) هم می‌توانید به این صفحه از وب‌سایت همراه اول مراجعه کنید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

حسین عالیان

از سال 1381 به عنوان خبرنگار،مجری ،برنامه ساز،کارگردان و مشاور روابط عمومی فعالیت دارم . لایفوتک برام حکم فرزندم رو داره و براش هر کاری می کنم.

نوشته های مشابه

بستن
بستن