آسفالت

مرسدس بنز GLE مدل ۲۰۱۹

مرسدس بنز استرالیا قیمت و جزئیات GLE مدل ۲۰۱۹ را اعلام کرد.

نسل جدید این شاسی بلند که قیمت پایه ۹۹۹۰۰ دلار برای مدل GLE300d دارد با سه گزینه موتور با طیفی از تجهیزات و تکنولوژی های نوین در مقایسه با مدل کنونی و قیمت پایه کم تر از رقیب خود یعنی بی ام و X5 عرضه می شود.

2.jpg

مدل پایه این خودرو به صورت استاندارد دارای ساختار سرگرمی اطلاعاتی ۱۲٫۳ اینچی MBUX، شناسایی صوتی Hey Mercedes، خدمات Mercedes me Connect، روشنایی محیطی قابل تنظیم، نمایشگر بالای سر، روکش چرم Artico، فرمان روکش چرمی ناپا، صندلی های جلوی گرم شونده، تریم چوبی، رادیوی دیجیتال DAB+ به همراه اپل کارپلی و اندروید اتو است.

از دیگر ویژگی های استاندارد در این خودرو می توان به چراغ های جلوی LED چند پرتوی با نور بالای خودکار، ریل های سقف آلومینیومی، در صندوق عقب برقی، رینگ های آلیاژی پنج پره ۲۰ اینچی، دوربین دید محیطی ۳۶۰ درجه، کمک پارک خودکار، کروز کنترل، ترمز اضطراری خودکار، کمک فرمان، کمک تغییر لاین، کمک نقاط کور و تکنولوژی پیش گیری از تصادف Pre-Safe Plus این خودروساز اشاره کرد.

3.jpg

GLE300d از موتور ۲٫۰ لیتری توربو دیزل با قدرت ۱۸۰ کیلووات و گشتاور ۵۰۰ نیوتون متر بهره می برد که شتاب صفر تا صد ۷٫۲ ثانیه را فراهم می سازد.

مدل بعدی این خودرو GLE450 است که ۱۱۱۷۰۰ دلار قیمت داشته و از موتور ۳٫۰ لیتری توربوشارژ شش خطی با تکنولوژی هیبریدی متعادل ۴۸ ولتی با قدرت ۲۷۰ کیلووات و گشتاور ۵۰۰ نیوتون متر بهره می بردو این مدل شتاب صفر تا صد ۵٫۷ ثانیه دارد.

4.jpg

و در نهایت، مدل پرچم دار این خودرو GLE400d با قیمت ۱۱۸۵۰۰ دلار از موتور ۳٫۰ لیتری شش خطی توربو دیزل با قدرت ۲۴۳ کیلووات و گشتاور ۷۰۰ نیوتون متر بهره می برد که شتاب صفر تا صد ۵٫۸ ثانیه را فراهم می سازد.

تمام مدل های این خودرو دارای ساختار چهار چرخ فعال و گیربکس اتوماتیک ۹ سرعته هستند.

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

بستن
بستن