آسفالت

قیمت و مشخصات نیسان لیف پلاس

نسخه‌ی برد بلندتر نیسان لیف که با پسوند پلاس شناخته می‌شود از اواخر ماه جاری و با قیمت پایه‌ی ۳۶۵۵۰ دلار روانه‌ی بازار خواهد شد.

این خودرو که ۶۵۶۰ دلار گران‌تر از لیف استاندارد است دارای باتری بزرگ‌تر ۶۲ کیلووات ساعتی بوده و با یک‌بار شارژ مسافت ۳۶۳ کیلومتری را طی می‌کند.

این میزان برد ۱۲۲ کیلومتر بیشتر از لیف استاندارد بوده و می‌تواند تا حدی نگرانی‌های خریداران درباره‌ی محدوده حرکتی این خودرو را رفع کند.

nissan-leaf-e-19.jpg
جدای از محدوده حرکتی بیشتر، نیسان لیف پلاس دارای قوای محرکه‌ی ارتقا یافته است که قدرت ۲۱۴ اسبی و گشتاور ۳۳۸ نیوتون متری تولید می‌کند.

قدرت و گشتاور این نسخه در مقایسه با لیف معمولی به ترتیب ۶۷ اسب بخار و ۱۹ نیوتون متر افزایش یافته است.

سه تریم متفاوت برای این خودرو در دسترس هستند و مدل پایه از پوشش جیر مصنوعی، سیستم صوتی با ۶ بلندگو و صفحه لمسی ۸ اینچی، اندروید اتو و اپل کارپلی سود می‌برد.

این مدل همچنین به کروز کنترل، شیشه‌ها و قفل‌برقی و سیستم تهویه مطبوع خودکار مجهز است. تکمیل کننده‌ی تجهیزات این نسخه رینگ‌های ۱۶ اینچی آلیاژی و دوربین دنده‌عقب است.

1.jpg
مدل پایه‌ی لیف پلاس SV که قیمت پایه‌ی ۳۸۵۱۰ دلاری دارا از غربیلک فرمان چرمی، کروز کنترل هوشمند و صفحه‌نمایش ۸ اینچی با ناوبری جی‌پی‌اس سود می‌برد. این خودرو همچنین به رادیو HD، مه شکن و رینگ‌های ۱۷ اینچی مجهز شده است.

5.jpg
نهایتاً به نسخه‌ی فول لیف پلاس SL می‌رسیم که قیمت ۴۲۵۵۰ دلاری داشته اما از تجهیزات فراوانی سود می‌برد. از جمله این تجهیزات می‌توان صندلی‌های جلوی چرمی و گرم شونده، فرمان گرم شونده و صندلی راننده برقی با تنظیم در ۸ جهت اشاره کرد.

مدل SL همچنین از آینه وسط با تیره شوندگی خودکار، هوم لینک و سیستم صوتی پریمیوم Bose با هفت بلندگو سود می‌برد.

چراغ‌های LED و آینه‌های گرم شونده با چراغ‌های راهنمای یکپارچه تکمیل کننده لیست تجهیزات این نسخه هستند.

nissan-leaf-e-18.jpg
اما نیسان از نصب سیستم‌های ایمنی متعدد در لیف پلاس غافل نبوده و موارد متعددی همچون دستیار نوربالا، دستیار پرو پایلوت، هشدار ترافیک پشتی، ترمز اضطراری خودکار با تشخیص عابران پیاده و… را در این خودرو نصب کرده است. سیستم هشدار نقاط کور و پایش محیطی هوشمند نیز در لیف پلاس جدید دیده می‌شود.

6.jpg

nissan-leaf-e-23.jpg

3.jpg

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

بستن
بستن