از رسانه ها

کانسپت‌های جدید از آیفون‌های ۲۰۱۹ اپل توسط طراحان مختلف

روشن است که اپل همانند سال‌های قبل، تغییری در طراحی آیفون‌های ۲۰۱۹ ایجاد نخواهد کرد. اما کاسنپت‌های جدید آیفون‌های XI، XR، XS و XS Max می‌توانند نمونه‌های جالب و زیبایی برای طراحی آیفون‌های ۲۰۱۹ باشند. از عمده‌ترین تغییراتی که در آیفون‌های جدید مشاهده کرده‌ایم، ارتقای دوربین آن‌ها بوده است. البته اپل این روند را برای رقابت با شرکت‌هایی مثل گوگل، هواوی و سامسونگ حفظ کرده و به نظر می‌رسد که همین روند را برای آیفون‌های ۲۰۱۹ نیز ادامه دهد.

این چندمین باری است که کانسپت‌های جدیدی از جانشینان جدید آیفون XR، XS و XS Max منتشر شده و همانند کانسپت‌های قبلی از یک فضای مربعی برای قراردادن دوربین دو‌گانه یا سه‌گانه استفاده می‌شود. با‌توجه به کانسپت‌های متعددی که از دوربین مربعی در گوشه بالایی آیفون‌های ۲۰۱۹ مشاهده شده است، ما نیز انتظار داریم که آیفون‌های جدید، پیرو این طرح‌های مفهومی باشند.

یکی از خبرنگاران فناوری خبرگزاری بلومبرگ با نام Mark Gurman در توییتر خود اعلام کرد: “طرح‌های مربوط به کیس محافظ آیفون بعدی، بحث‌های ما را در رابطه با آیفون‌های جدید تایید می‌کند. آن‌چه که در این کیس‌ها مشاهده می‌کنیم، یک دوربین سه‌گانه در پرچمدار آیفون و یک دوربین دوگانه در آیفون XR جدید است. علاوه‌بر این موارد، به نظر می‌رسد که سایر آیفون‌ها نیز از یک فضای مربعی برای قرارگیری لنزها استفاده کنند.”

هم‌چنین، یکی از هنرمندان گرافیکی با نام حسن کایمکطرح‌های مفهومی جدیدی را با توجه به شایعات، اخبار و گزارشات تحلیلگران حوزه فناوری طراحی کرده است. این طرح‌های سه‌بعدی، شباهت بسیار زیادی به طرح‌هایی که در رابطه با آیفون‌های جدید منتشر‌ شده‌اند، دارد.

تنها چیزی که در مورد این کانسپت‌ها رعایت نشده، رنگ‌بندی آیفون XR جدید بوده و به نظر می‌رسد که این طراح، وقت زیادی برای انجام این کار نداشته است. چند روز پیش هم شایعاتی مبنی‌بر رنگبندی جدید آیفون XR جدید منتشر شد.

در همین حال، طرح‌های مختلفی برای کیس‌ محافظ آیفون‌های XI و XI Max ارایه شده و یکی از منابع معتبر در این زمینه با نام Sonny Dickson، طرح‌های جدیدی را که ما منتظر آن‌ها بودیم تایید کرد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

بستن
بستن