از رسانه ها

۵ دلیل برای توجه خاص به ارز دیجیتال دوج کوین (DogeCoin) در بازار ارزهای دیجیتال!

دوج کوین (DogeCoin) که یک ارز دیجیتال به شمار می‌آید در چند ماه اخیر روند رو به رشد خیره کننده ای داشته است. در اواسط ماه اکتبر ارزش هر سهم از این ارز به قیمت بی سابقه .۰۰۰۹ دلار رسید.

اما داستان همینجا تمام نمی‌شود و این ارز کماکان در جدول ارزهای دیجیتال خیره کننده ظاهر شد و حدودا روزانه ۲۵% درصد رشد تجربه کرد تا به امروز ۱۷ دسامبر که به بهایی حتی بیش از .۰۰۶ دلار هم رسبد و این یعنی رشدی ۶۵۰ درصدی در کمتر از ۲ ماه!

دوج کوین (DogeCoin) که یک ارز دیجیتال به شمار می‌آید در چند ماه اخیر روند رو به رشد خیره کننده ای داشته است. در اواسط ماه اکتبر ارزش هر سهم از این ارز به قیمت بی سابقه .۰۰۰۹ دلار رسید. اما داستان همینجا تمام نمی‌شود و این ارز کماکان در جدول ارزهای دیجیتال خیره کننده ظاهر شد و حدودا روزانه ۲۵% درصد رشد تجربه کرد تا به امروز ۱۷ دسامبر که به بهایی حتی بیش از .۰۰۶ دلار هم رسبد و این یعنی رشدی ۶۵۰ درصدی در کمتر از ۲ ماه!

اکنون ۵ دلیل برای خرید و نگهداری از ارز دیجیتال DogeCoin را برای شما خواهیم شمرد:

۱- آشنایی، اطلاعات و کار کردن با این ارز دیجیتالی آسان است!

دوج کوین (DogeCoin) به راحتی در اکثر کیف پول های معتبر قابل رویت است و حتی در مقادیر بسیار کم هم قابل خرید و فروش است. به همین دلیل به راحتی قابل انتقال است و می توان آن را خرید و فروخت. و بدین دلیل می‌توان دوج کوین را ارزی دیجیتال دانست که در بین ارزهایی که از نظر قیمتی ارزش دلاری پایینی دارند، در موقعیتی بهتر و بالاتری قرار می‌دهد.

۲- قابلیت استخراج دوج کوین!

درست است که استخراج دوج کوین(DogeCoin) به شکل مکانیزه و اتوماتیک انجام می‌شود. اما هم اکنون به واسطه ارتباطی که با استخراج ارز لایت کوین دارد، بدون هزینه اضافی و بدون وابستگی به مصرف برق بیشتر می‌توانید سیستم خود را (در صورتی که کامپیوتری با مشخصات سخت افزاری قوی دارید) در اختیار استخراج کنندگان قرار دهید و به ازای خدماتی که به آن ها می‌دهید دوج رایگان دریافت کنید.

۳- دوج کوین جای زیادی برای رشد کردن دارد!

هم اکنون ارزش سهام کلی دوج کوین(DogeCoin) تا رتبه ۳۳ ارز‌های دیجیتال بالا آمده است، با کل ارزش دارایی ۶۵۳ میلیون دلار. در حالی که به نظر این رقم زیادی به نظر می‌آید، اما نباید فراموش کرد که این ارزش در ماه های اخیر جندین برابر افزایش پیدا کرده است. در حالی که دیگر ارزهای دیجیتال که به رویداد‌های زیادی برای رشد دلبسته اند، و خوشبختانه دوج کوین این روند سعودی خود را با ثبات بیشتری در حال پیگیری است. ارزش هر سهام حدود ۲۵ تومان ارزش بالایی برای خرید نسبت به ارز های دیگر برای سرمایه گذاری بلند مدت دارد.

۴- دوج کوین در بین سرمایه گذاران آسیایی از محبوبیت زیادی برخوردار است!

اخیرا سرمایه گذارانی از ژاپن، کره جنوبی و حتی چین علاقه مندی زیادی به خود برای سرمایه گذاری در دوج کوین از خود نشان داده اند و این ارز را نه تنها نادیده نگرفته اند بلکه مورد توجه خود قرار داده اند. و به بیان کلی این ارز یک حالت سرمایه گذاری مدرن در جنوب شرق آسیا بدل گشته است.

۵- دوج در برابر ناپدید شدن در بازار ارزهای دیجیتال مقاومت کرد!

درست است که دوج کوین (DogeCoin) ارزش ریالی کمی نسبت به غول این ارز ها یعنی بیت کوین دارد. اما توانسته مدت زیادی در این بازار شلوغ ارزهای دیجیتال نه تنها دوام بیاورد بلکه به رشد تدریجی خود نیز ادامه دهد. با اینکه پیدایش دوج کوین به سان یک جوک می ماند توانست مقاومت بسیار خارق العاده ای نسبت به ارزهایی مانند پاندا از خود نشان دهد و خود را ثابت کند. و امروزه از دوج به عنوان ارزی با ثبات یاد می‌شود که روز به روز ارزش معاملاتی بیشتری پیدا می‌کند.

البته در مورد دوج اخطار هایی پیشتر نیز وجود داشته است. در اوایل سال گذشته کلاهبرداری هایی در آن انجام پذیرفت ولی هم اکنون با قدرت در حال ورود به مرحله ای جدید از معاملات می شود و می تواند سال جاری را با شگفتی بیشتری سپری کند.

ارز دیجیتال DogeCoin

ارز دیجیتال DogeCoin

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

بستن
بستن