دوربین عکس فوری ۲۰ مگاپیگسلی از پلوراید

عکاسی و چاپ آنی عکس‌ها شاید یکی از شیرین ترین تجربیات هر فرد در زندگیش باشد. دوربین های چاپ آنی که با نام پلوراید معروف هستند خالق این تجربه‌ی جذاب بودند. حالا سری جدید این دوربین ها با قابلیت‌های جدیدی عرضه شده‌اند. این پولارید جدید عکس های ۳ و ۴ اینچی می‌گیرد. این دستگاه از فناوری چاپ بدون جوهر پشتیبانی می کند. این دستگاه نه تنها یک حس قدیمی به شما میدهد، در عین حال یک دوربین دیجیتال هم بشمار می آید.

این دوربین که پلوراید که POP نام دارد، از نظر طراحی با نیاکان خود متفاوت است. به طوری که این مدل مجهز به یک نمایشگر ۳٫۹ اینچی لمسی شده است.

این دوربین برای هر دو گروه از عکاسان چه آنهایی که می خواهند عکس ها را در شبکه های اجتماعی منتشر کنند و چه آنهایی که می خواهند عکس های چاپی داشته باشند مناسب است.

بدنیست بدانید که این دوربین قابلیت ذخیره عکس‌های ثبت شده را در یک حافظه میکروSD 128 گیگابایتی دارد.

از دیگر ویژگی های این دوربین می توان به قابلیت ارتباط به گوشی های هوشمند از طریق وای فای و بلوتوث اشاره کرد. با این دستگاه می توانید عکس های ثبت شده را به گوشی خود منتقل کنید و یا اینکه عکس های گوشی خود را از طریق این دوربین پلوراید چاپ کنید.این محصول قرار است در پایان سال ۲۰۱۷ عرضه رسمی شود و تا کنون اطلاعاتی درباره قیمت آن منتشر نشده است.