عضو جدید خانه شما: KURI روبات دوست داشتنی

نسل جدیدی از روبات‌ها که شما را در خانه همراهی می کند توسط شرکت Myfield Robotics، با نام Kuri طراحی و ساخته شده است.

با تمامی ابزارهایی که در اختیار داریم روز به روز در خان‌های خود هوشمندانه تر زندگی می کنیم و در این میان روبات‌ها به آرامی جای خود را در زندگیمان باز کرده‌اند.

درست بعد از معرفی روبات زیبای Zenbo ایسوس، حالا شرکت Myfield روبات زیبای Kuri را معرفی کرده است. بد نیست بدانید این پروژه متعلق به شرکت Bosch آلمان می باشد. این روبات تودل‌بروی ۵۰ سانتیمتری قرار است خانه مارا هوشمندتر و زندگی را آسان تر کند. KURI را می توان راحت برنامه ریزی کرد و در عین حال قادر است تصاویری را با کیفیت ۱۰۸۰ p بگیرد که این قابلیت به شما اجازه می­دهد همیشه خانه‌تان را زیر نظر داشته باشید.

KURI با صدای انسان حرف می زند و همچنان که دنبال شما راه می رود، برایتان موزیک می­نوازد و کتاب می خواند. این روبات با بهره گیری از تکنولوژی IFTTT می تواند با سایر دستگاه های هوشمند خانه شما ارتباط برقرار کند. علاوه بر این KURI تک تک اعضاء خانواده را جداگانه می­شناسد و جالب اینجاست که مانند روبات های دیگر در راه پله ها گیر نمی کند. جالب‌تر اینکه زمانی که شارژش در حال اتمام است خودرا به محیط مشخص شده برای شارژ می‌رساند.

انتظار می رود این روبات تا پایان سال۲۰۱۷ برای فروش آماده باشد.  در حال حاضر می توانید با پرداخت ۱۰۰ دلار آن را پیش خرید کنید.