کفشی هوشمند، با صفحه نمایش کنترلی

با نگاهی کلی به طراحی استاندارد این کفش متوجه می شوید، شرکت Vixol بهترین نمونه از تکنولوژی های پوشیدنی را ارائه کرده است.

گجت‌های پوشیدنی این روزها یک قدم از ما جلوترهستند. همین یک قدم باعث شده که امروز شرکت Vixol محصولی خیره کننده و هوشمند را که در عین حال قابل کنترل توسط کاربر است را به بازار ارائه کند.

درنگاه اول با یک کفش معمولی مواجه می شوید، اما با کمی دقت متوجه خواهید شد که این محصول نوعی نوآوری را عرضه کرده که در بخش پوشاک کمتر کسی به آن توجه کرده است. این کفش با صفحه نمایش OLED در ۳ نسخه‌ی بیسیک، پلاس و پریمیوم به بازار عرضه خواهد شد که در هر نسخه کاربر می تواند تصاویر مورد علاقه خود را در پشت کفش به نمایش بگذارد. این کفش با اتصال به گوشی هوشمندتان، به شما اجازه می دهد تا عکس های دلخواه را ویرایش کرده و بر روی کفش خود نمایش دهید.

این کمپانی در مدل های پریمیوم و پلاس این کفش هوشمند، سنسورهایی تعبیه کرده است که قابلیت اتصال به هدست های VR را دارند و قدم های کاربر را محاسبه و تعداد قدم ها را به هدست VR انتقال می دهند.این کفش های هوشمند به صورت وایرلس با استفاده از فناوری NFC ظرف ۲ ساعت کاملا شارژ می شوند. قیمت مدل بیسیک این کفش هوشمند ۱۵۰ دلار است و برای مدل های پیشرفته تر آن باید تا ۳۰۰ دلار بپردازید.