خیز HTC  برای معرفی پرچمدار جدیدش

هفته گذشته کمپانی HTC پرچمدار جدیدش به نام U Ultra را معرفی کرد. اگرچه این دستگاه از لحاظ فنی خوب به نظر می رسد اما هنوز نوک پیکان منتقدان آن را نشانه رفته است. مهمترین دلیل این انتقادها این است که طراحی این دستگاه حسی از HTC را القاء نمی کند.

درست است که گوشی های بدون قاب، مد روز به حساب می آیند و کمپانی HTC بادرک این موضوع و استفاده از ویژگی های خلاقانه از طراحی بدون قاب بهره برده است، اما ممکن است این کمپانی تایوانی با رویکرد جدیدی که در طراحی پیش گرفته است، علاقه مندان به طراحی نوستالژیک HTC را از  دست بدهد.

اینطور که به نظر می رسد، این شرکت تایوانی با وجود پرچدار جدیدش، مشکلات بیشتری را پیش رو خواهد داشت.

برخی براین باورند HTC در حال گذار از سری‌های پیشین خود است. و برخی دیگر معتقدند که راه گذشته را ادامه خواهد داد. مدیرعامل بخش گوشی های هوشمند HTC، چیلین چنگ، تایید کرده که مدل های پیشرفته جدیدی در راه است.

وی با بیان این موضوع، از استفاده این گوشی هوشمند از بهترین پردازنده‌های حال حاظر خبرداده است و اذعان داشته است که برای مدل های دیگر از پردازنده های نسل آینده استفاده خواهد شد، که این بدین معناست حضور پرچمدار دیگری از HTC قطعی است. چنگ اضافه کرد که قصد دارند بهترین گوشی بازار را از زمان ارائه پردازشگرهای نسل جدید ارائه دهند و تاکید کرده است این گوشی قرار نیست در کنفرانس MWC معرفی شود. اما از سویی معتقد است که نباید بیشتر از این هم منتظر معرفی آن بمانیم.

هنوز معلوم نیست نام گوشی آینده HTC چه خواهد بود. HTC امیدوار است با عرضه پرچمدار جدیدش یعنی U Ultra، درس های لازم را برای توسعه محصولات نسل های آینده‌اش بیاموزد تا در آینده‌ای نزدیک بتواند با یک مدل جدید در میان رقبا عرض اندام کند.