Rubbee،وسیله ای برای تبدیل دوچرخه معمولی به دوچرخه الکتریکی

به احتمال زیاد معدود افرادی وجود دارند که گمان می کنند یک دوچرخه الکتریکی ممکن است گاهی اوقات مفید باشد، اما کسانی هم هستند که مایل به خرید یک دوچرخه دیگر و یا تبدیل دائم دوچرخه غیر الکتریکی شان به یک مدل الکتریکی نباشند.
خوب، این دلیل ایجاد Rubbee بوده است. این وسیله، یک واحد درایو الکتریکی می باشد که به یک دوچرخه معمولی در تنها چند ثانیه متصل می شود و به سرعت آن را تبدیل به یک دوچرخه الکتریکی می کند.

Rubbee  ضدآب کاملا ضدآب است و از طریق یک اهرم به لوله زین متصل شده و بر روی چرخ عقب دوچرخه سوار می‌شود. یک جذب کننده ی شوک بازو-مانند، آن را با نیرویی برو طرف پایین نگه می دارد، بطوری که غلتک این وسیله، قادر به حفظ تماس با بالای تایر می شود – از این رو نام آن را Rubbee گذاشته اند. بنا به گزارشات، این دستگاه حتی بر روی دوچرخه های دارای تعلیق عقب نیز کار می کند.

توان لازم برای این دستگاه الکتریکی از یک بسته باتری ۱۴٫۴ ولتی با ظرفیت ۲۸۰ وات ساعت تامین می شود که می تواند طی دو ساعت شارژ کامل شود. هرچند Rubbee می تواند برای تقویت قدرت رکاب زدن خود سوار استفاده شود، با این حال در حالت “تنها موتور”، قادر به دست یافتن به سرعت بالای ۲۵ کیلومتر در ساعت (۱۶ مایل/ساعت) و میانگین رنج ۲۵ کیلومتر است. وزن این دستگاه در حدود ۶٫۵ کیلوگرم است.

Image result for Rubbee