تلفیق صدا و تکنولوژی و دکوراسیون

هفته طراحی میلان در حالی برگزار شد که شرکت Bang & Olufsen با نمایش یک محصول منحصربفرد تمامی حاضران را به وجد آورده بود.

این محصول یک سیستم صوتی با شبکه های سه بعدی قابل نصب بر روی دیوار است که به صورت ماژولار طراحی خواهد شد و با توجه به موسیقی پلی شده نقش های بسیاری را روی دیوار نمایش می دهد. این محصول الهام گرفته شده از لانه های زنبور است.

این پنل دیواری آکوستیک دارد و حداقل پنلی که برای سفارش در نظر گرفته شده است ۶ پنل خواهد بود. هر یک از پنل ها می تواند مدیریت صدای مختلفی را داشته باشد و می توان هر کدام از این پنل ها را در هر کجای محیط قرار داد و موسیقی های متفاوتی ذرا پلی کرد. اما ایده اصلی این محصول نواختن تمامی پنل ها با یک موسیقی است.

پنل ها دارای ابعاد مختلفی است و خریداران می توانند پنل های گوناگونی را با طراحی های مختلف خریداری کنند.سلیقه های متفاوت در سفارش این محصول آزادی عمل بیشماری را دارند. حتی رنگ پنل ها با استفاتده از نرم افزار قابل تغییر است و طراحی های مختلف با رنگ های مختلف دیزاین های متفاوتی را به فضای خانه و یا محل کار خواهد داد.

پلیر این محصول تمامی فرمت های موسیقی را پشتیبانی خواهد کرد و با استفاده از بلوتوث و دیگر روش های ارتباطی نیز می توان مدیریت صدا ها را به بهترین شکل ممکن انجام داد. به گفته شرکت Bang & Olufsen ابن محصول از ماه اگوست ۲۰۱۷ قابل عرضه خواهد بود و قیمت ابتدایی که برای آن در نظر گرفته شده است به ازای ۴ پنل صوتی ،یک تقویت کننده و دو پنل صدای اکوستیک ۴۰۰۰ یورو در اروپا خواهد بود.