نسل نو، کار نو

  • توسط حسین عالیان
  • خرداد ۱۷, ۱۳۹۶
  • نظرات غیر فعال شده است

در این شماره LOT  با سهیل شهیدی بنیانگذار و مدیر ارائه دهنده راهکارهای پرداخت بین المللی پیمنت۲۴ همراه شدیم . در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

پیمنت ۲۴ و صرافی ستاره سهیل https://payment24.ir

من سهیل شهیدی ۳۰ ساله ، اصالتا لاری ساکن تهران ، لیسانس کامپیوتر و مجرد هستم.

زمانی که نام پیمنت ۲۴ رو انتخاب کردم به این فکر می کردم که تا جایی پیشرفت کنیم که بتوانیم خدمات ۲۴ ساعته ارائه کنیم و خدا رو شکر اکنون تا حد زیادی به این هدف رسیدیم.

استارتاپی هست که سعی میکنه هرچه زودتر شکل و ساختار سازمانی به خودش بگیره.

پیمنت ۲۴ زیاد ایده خاصی نبود. از آنجایی که من بواسطه کسب و کار قبلی خودم ( تبلیغات آنلاین ) دارای درآمد ارزی بودم و بدلیل تحریم با دو مشکل دریافت درآمد و سپس نقد کردن آن به ریال مواجه بودم، پس از اینکه توانستم مشکل اول را حل کنم به این فکر افتادم که سایتی راه اندازی کنم تا بتوانم در آن میزان ارز روزانه و نرخ را به مشتریانم اعلام کنم تا آن‌ها بصورت لحظه‌ای بتوانند موجودی و نرخ ارز روز را مشاهده و سپس سفارششان را ثبت کنند. از طرفی به کسانی که مثل خود من مشکل دریافت درآمد ارزی داشتند با توجه به تجاربی که کسب کرده بودم راهکارهایی را برای دریافت درآمدشان در اختیارشان میگذاشتم.

سرمایه اولیه من برای راه اندازی سایت ۶۰۰ هزار تومن بود و از کسب و کار قبلی تامین شد. حدودا ۸ سال است که شروع به کار کردیم که ۴ سال اول را تنها بودم و بعد از گذشت ۵ سال تبدیل به شرکت شدیم و امروز ۴۰ نفر هستیم.

از زمان شروع کار جز زحمات پدر و مادر، حامی نداشتم و خودم به تنهایی کارها را پیش می بردم.

در ابتدای راه مشکلی نداشتیم اما در ادامه که بزرگ و بزرگتر شدیم مشکلات نیز به همان اندازه بیشتر شد.

از همان ابتدا در رسیدن به موفقیت ذره‌ای شک نداشتم و کاملا مطمئن بودم که به موفقیت می‌رسیم.

هر روز صبح ساعت ۹ بیدار میشم. بعد به سمت شرکت میرم و معمولا بیشتر زمان روزانه صرف جلسه و صحبت با شرکای تجاری میشه و اگر وقت زیاد بیارم به اضافه کردن خدمات یا امکاناتی که میتونه خدمات سایت رو بهتر کنه فکر میکنم و زمانی هم که از سر کار برگردم پس از کمی استراحت بیشتر وقتم رو برای مطالعه میزارم.

اگر بخواهیم بصورت جامع و کلی نگاه کنیم رقیبی نداریم چون ما مجموعه کاملی از خدمات ارزی را ارائه می‌کنیم و در این زمینه برند شده‌ایم اما اگر بر روی بعضی از سرویس‌ها بصورت تخصصی نگاه کنیم در آن حالت یکی دو رقیب جدی داریم.

اما بطور کلی از رقیبان خود با فاصله زیادی پیشی گرفته‌ایم. مهم ترین مزیت ما داشتن یک تیم متخصص و توانا ، سرویس دهی خوب به مشتریان با قیمت مناسب و سرعت بالا در ارائه خدمات است.

اگر از بیرون بخواهیم به خودمان نگاه کنیم، کسب و کار ما موفق بشمار می‌آید چون طی این سال‌ها پیشرفت‌های زیادی را بدست آورده اما از نگاه خودم در هیچ مرحله‌ای موفقیت کامل حاصل نمی‌شود و همیشه بدنبال بهتر و بزرگتر شدن هستم.

تا این لحظه نه تنها از هیچ حمایتی برخوردار نبودیم بلکه همیشه با سنگ اندازی‌های بسیار زیادی مواجه بودیم ولی از انجایی که همیشه به درستی کار خود ایمان داشتیم در مقابل همه آنها ایستادگی کردیم.

چشم اندازی که در ماه‌های آتی داریم کسب سهم بیشتری از بازار هدف می‌باشد. چشم انداز سال‌های آتی نیز تبدیل شدن به برترین نهاد مالی آنلاین هست. کما اینکه به حوزه صرافی نیز ورود پیدا کردیم و مجوز تاسیس صرافی را از بانک مرکزی اخذ نمودیم.

و در آخر باید بگویم رسیدن به موفقیت و ثروت آسان ترین کار است اگر همراه آن:

عشق و علاقه ، باور و ایمان ، تلاش و پشتکار

داشته باشید…

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
حسین عالیان

از سال 1381 به عنوان خبرنگار،مجری ،برنامه ساز،کارگردان و مشاور روابط عمومی فعالیت دارم . لایفوتک برام حکم فرزندم رو داره و براش هر کاری می کنم.

  • twitter

coolermaster-ads