مشکلات شیری

  • توسط امیررضا صدیقی
  • بهمن ۷, ۱۳۹۶
مشکلات شیری

مشکلات شیری ساخته شرکت پازلیت است از آن دسته بازی هایی است که گیمر را سخت به چالش می کشد و برای پلیر هایی که عاشق معما و ریاضی هستند  ساخته شده است .

در این نوع بازی ها گیم دیزاین نو و تازه حرف اول را می زند تا با تکراری شدن سریع باعث فراری شدن گیمیر نشود و خوشبختانه شرکت پازلیت به خوبی از پس این کار بر آمده است . شما در مشکلات شیری باید شیر ها را به درستی و با کمترین حرکت بین سه بتری به درستی تقسیم کنید تا به سه امتیاز بازی دست پیدا کنید .

روند این بازی کم کم بعد از ده مرحله از بازی سخت می شود و شما را حتی وادار به ساعت ها فکر کردن می کند یا شاید حتی دست به دامان راهنما بازی و خرج سکه برای فهمیدن راه حل کنید . از لحاظ گرافیکی در عین سادگی به خوبی توانسته آن  حس لازم رو به کاربر منتقل کند .

تمامی المان ها به خوبی طراحی شده و شما می توانید بازی را با پنج تم مختلف به اتمام برسانید . نکته که می توان به ان اشاره کرد این است که با این که مشکلات شیزی در ایران طراحی شده و برای کاربران ایرانی ساخته شده باید منوی بازی فارسی طراحی شده باشد اما منوی مشکلات شیری ترکیبی از فارسی و انگلیسی است و این موضوع برای برخی از کاربران میتواند نا خوشایند باشد .

نکته دیگری که باید به آن اشاره کرد این است که بهتر می بود اگر بتری ها هنگام تغییر میزان شیر به غیر از امار عددی ظرفیت شیر داخل بتری ها نیز تغییر می کرد تا کاربر بهتر بازی را درک کند .

انیمشن مرحله و منوی بازی بسار جذاب است و جزو نکات مثبت بازی به شمار می آید . از لحاظ پیاده سازی فنی نیز بازی مشکلی ندارد . تنها نکته ی منفی آن این بود که بخش جدول امتیازات به درستی کار نمیکرد با توجه به این که در این سبک بازی ها اینگونه جدول ها باعث رقابت بیشتر کاربران می شود که به سود سازندگان بازی است !

امیدواریم با آپدیت های بازی این مشکلات زیز بر طرف شود و روز به روز بازی های فکری این چنینی بهتر و بهتر شوند و بازی هایی که رنگ و بوی این چنینی دارند هر روزه بیشتر شود و توسعه دهندگان به ساخت این گونه بازی ها روی بیاورند .

 

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
امیررضا صدیقی

امیر رضا صدیقی هستم. نصف بیشتر عمرم رو با موزیک گذروندم. من عاشق تکنولوژی هستم و به خاطر همین اومدم تا تو لایفوتک اطلاعات و توانایی هام رو به اشتراک بذارم

    رفتن به نوارابزار