brawlstars یا ستارگان جنگ

brawlstars یا ستارگان جنگ
brawlstars یا ستارگان جنگ

brawlstars یا ستارگان جنگ جدیدترین بازی شرکت معروف و پر طرفدار بازی سوپرسل می باشد . که در حال حاضر تنها در اپ استور کانادا قابل دانلود است و در نسخه بتا می باشد و در آینده ای نزدیک عرضه جهانی می شود . قطعا با نام شرکت سوپرسل آشنایی دارید شرکتی که بازی های اندروید و ای او اس بسیار موفق و اعتیاد آوری همچون کلش اف کلنز و کلش رویال و بوم بیچ را عرضه کرده است .

حال این شرکت پر طرفدار بر روی پروژه ای حتی عظیم تر از بازی های گذشته خود کار می کند . ستارگان جنگ یا همان brawlstars بر خلاف بازی های گذشته سوپرسل حالت تیمی بیشتری دارد .

در ادامه راجع به بازی ستارگان جنگ و نحوه دانلود و بازی آن صحبت میکنیم .

معرفی گیم پلی و سبک بازی brawlstars

شرکت سوپرسل همیشه سعی داشته تا گرافیک بازی های خود را بیشتر به سمت حالت کارتونی ببرد و بازی براول استارز این شرکت نیز از این موضوع مستثنا نیست .  براول استارز در نگاه اول شاید با گرافیک  کمتر نسبت به کلش رویال به نظر برسد اما گرافیک این بازی به قدری جذاب و مهیج است که شما را ساعت ها محو تماشای کارکتر های مختلفتان می کند .

brawlstars یک بازی آنلاین چند نفره با سبک تیر اندازی استراتژیک است . در این بازی بر خلاف باز یهای گذشته سوپر سل پلیر ها در دو تیم سه نفره در یک سرور به رقابت با هم می پردازند بله این به این معنا است که شش گیمر با هم در حال رقابت هستند .

هر یک از پلیر ها یک شخصیت قبل از وارد شدن به بازی انتخاب می کند هر یک از شخصیت ها یا همان برالر های بازی از قابلیت های منحصر به فرد و قدرتی های خاص خود بهره می برند .

هر یک از سه عضو دو تیم قادر خواهند بود تا از کاراکتر مورد نظرشان برای شرکت در بازی و رقابت با تیم حریف استفاده کنند و برای بهتر نتیجه گرفتن باید با هم تیمی های خود ترکیب مناسبی بچینند تا در هیچ موردی تیمشان ضعفی نداشته باشد که باعث باختشان شود .

قدرت این کاراکتر ها در ادامه بازی و با صرف توکن برای خرید آپگرید یا باز کردن آپگرید هر شخصیت در جعبه توسط گیمر قابل ارتقاء خواهند بود.

پس احتمالا هر یک از گیمر ها به کاراکترهای خاصی وابسته می‌شوند و با توجه به سلیقه خود آن ر ا ارتقاء خواهند داد. هر یک از کارکتر های بازی در صورتی که لول ارتقا آن ها به سطح آخر رسیده باشد و در واقع مکس لول شوند با صرف ۱۰۰۰ توکن پلیر ها می توانند قابلیت خاص آن شخصیت را خریداری کنند که در ادامه کامل به این موضوع می پردازیم .

بازی ستارگان جنگ شامل ۷ مود مختلف می‌شود و دو تیم سه نفره باید در این مود ها به رقابت با یکدیگر بپردازند. که در ادامه این ۷ مورد را خدمتتان معرفی می‌کنیم.

SMASH AND GRAB

در این گیم مود شش پلیر به صورت سه یه سه با هم به رقابت می پردازند در صورتی که پلیر ها در بندی عضو باشند ( در واقع همان کلن ) می توانند با دوستان خود یک تیم سه نفره تشکیل دهند و با تیم های حریف رقابت کنند . در این گیم مود هر تیمی که بتواند زود تر از تیم حریف ده عدد الماس (از روی زمین یا با کشتن پلیر حریف و برداشتن الماسی او ) جمع کند و ۱۵ ثنیه از ده الماس محافظت کند برنده بازی است . و در انتها تیم برنده هر سه به یک میزان افزایش کاپ یا تروفی دارند .

 

BOUNTY

بونتی گیم مودی بسیار جذاب است که در آن پلیر ها سه به سه تیم می شوند و به کشتن پلیر های تیم حریف می پردازند . در انتهای زمان هر سرور هر تیمی که امتیاز یا کیل بیشتری نسبت به تیم حریف داشته باشد برنده است .

 

HEIST

در این گیم مود یک تیم دارای صندوقی از الماس می باشد که باید ار آن محافظت کند تا تیم حریف موفق به تخریب صندوق در تایم و زمان سرور نشود . اگر تیمی که دارای صندوق است موفق به محافظت شود در انتهای بازی آن تیم برنده است و اگر تیم حریف بتواند آن صندوق را تخریب کند برنده بازی است .

 

SHOWDOWN

این گیم مود بر خلاف گیم مود های دیگر بازی تک نفره است . در این بازی ۱۰ پلیر در یک مپ به کشتن هم میپردازند و هیچ یک با دیگری تیم نمی باشد . نفرات اول تا پنجم سرور از یک تا هفت کاپ یا تروفی مثبت میگیرند و نفرات ۱۰ ام تا ۶ ام نیز به همین میزان به ترتیب کاپ منفی میگیرند . این بازی در حال حاضر سه مپ متفاوت دارد .

BOSS FIGHT

این گیم مود به تازگی در جدید ترین آپدین بازی به آن اضافه شده است . در این بازی ۶ پلیر رندم وارد بازی می شوند یکی از این شش بازیکن به صورت شانسی توسط بازی غول می شود . یعنی سایز بزرگ و جون و دمیج خیلی زیادی دارد و موظف است که بالای دو دقیقه و نیم زنده بماند تا برنده بازی شود .

تیم حریف غول بازی شامل پنج بازیکن است که وظیفه دارند تا زیر دو دقیقه و نیم پلیر غول را بکشند تا همگی سکه بگیرند . تفاوت این گیم مود با دیگر گیم مود های بازی این است که برای ورود به بازی باس فایت پلیر ها باید حداقل یک تیکت تا ۲۰ تیکت خرج کنند . نگران نباشید تیکت ها به صورت رایگان درون جعبه های بازی قابل باز شدن می باشد . و همچنین شما قادر به خرید تیکت در استور بازی هستید .

ROBO RUMBLE

در این بازی سه نفر در یک تیم دارای یک صندق هستند درست همانند هیست اما با این تفاوت که باید با ارتشی از ربات ها که برای تخریب صندق حمله میکنند مقابله کنند . در این بازی هرچه زمانی که این سه بازیکن می توانند از صندق محافظت کنند بیشتر باشد جایزه بیشتری میگیرند .

برای شرکت در این بازی نیز از یک تا بیست تیکت نیاز است و هرچه از تیکت بیشری استفده کنید جایزه به همان میزان ضرب می شود .