PuriCare تهویه هوای هوشمند ال‌جی

PuriCare تهویه هوای هوشمند ال‌جی
PuriCare تهویه هوای هوشمند ال‌جی

 تصفیه هوای PuriCare با استفاده از حس‌گر گردوغبار و اینورتر ایستاده DUALCOOL ThinQ™ با استفاده از تشخیص صدا و فناوری DeepThinQ امکان تجربه هوایی خالص‌تر و پاک‌تر را در داخل خانه بهتر از همیشه فراهم می‌کند.

محصول PuriCare ال‌جی با استفاده از یک حس‌گر نظارتی هوا، به‌طور خودکار ذرات غبار را زمانی که برای ساکنان نامناسب تلقی شود حذف می‌نماید. بررسی هوا حتی زمانی که PuriCare خاموش است نیز انجام می‌شود و تنها زمانی که فیلتر کردن هوا موردنیاز باشد روشن می‌شود. با طراحی استوانه‌ای شکل متفاوت و سیستم فیلتر مراقبت ۳۶۰ درجه ال‌جی، PuriCare پیشرفته‌ترین فناوری فیلتر هوا را به رخ می‌کشد و با استفاده از قابلیت پاک‌کنندگی قوی، ال‌جی PuriCare قابلیت دمیدن هوا تا ۷٫۵ متر به جلو را دارد تا بتواند حتی اتاق‌‌های بزرگ را پوشش دهد و جریان هوای لطیفی را ایجاد کند تا یک محصول ایده‌آل برای خانواده‌هایی با بچه کوچک و حیوانات خانگی باشد.

 

همچنین محصول دیگری که در CES شروع به کار خواهد کرد تهویه هوای اینورتر ایستاده DUALCOOL ThinQ™ است که به فناوری صدا تجهیز شده و به اعضای خانه اجازه می‌دهد دمای هوای داخل منزل را در لحظه ورود به منزل یا از یک اتاق دیگر تنها با یک جمله کنترل کنند.  DUALCOOL ThinQ™ علاوه بر کارایی بالا در مصرف انرژی و تولید صدای کم به خاطر وجود کمپرسورDual Inverter، از فنّاوری هوش مصنوعی DeepThinQ ال‌جی استفاده می‌کند تا با شناسایی فاصله‌ها، جریان هوای بیشتری را به سمت افراد داخل اتاق هدایت کند. به‌علاوه برای تشخیص حضور افراد داخل اتاق، با استفاده از حس‌گر هوشمند حرکت انسان قدرت جریان هوا را بر اساس میزان مجاورت فرد یا افراد به محصول تنظیم می‌کند. محصول DUALCOOL ThinQ™ ال‌جی با تحلیل الگوهای عادات روزانه افراد یاد می‌گیرد که در زمان‌های مشخص روز کدام بخش‌های خانه احتیاج به خنک شدن دارند تا دما بهینه باقی بماند و مصرف انرژی کاهش یابد.