این ساعت هوشمند با یک پروژکتور کوچک به بازار خواهد آمد!

ساعت هوشمند ی که در این مطلب قصد داریم به شما معرفی کنیم یک پروژکتور داخلی دارد، این پروژکتور به کاربر اجازه می دهد اطلاعاتی را در پشت دست خود نمایش دهد و اساسا به عنوان یک صفحه نمایش دوم کار می کند.

ساعت هوشمند ی که در این مطلب قصد داریم به شما معرفی کنیم یک پروژکتور داخلی دارد، این پروژکتور به کاربر اجازه می دهد اطلاعاتی را در پشت دست خود نمایش دهد و اساسا به عنوان یک صفحه نمایش دوم کار می کند. چیز جالبی که در مورد این ساعت میتوان گفت این است که اعلان ها را برای نمایش به شما بر روی مچ دستتان نمایش می دهد.

 

سوالی که اینجا ایجاد می شود این است که چه چیزی باعث میشود که شرکت Ace Haier، یک ساعت هوشمند بزرگ با یک پروژکتور داخلی بسازد؟!

Haier از این طرح برای ارائه اطلاعات اضافی استفاده می کند. بنابراین، هنگامی که شما در حال دویدن هستید این نمایشگر، طرح ریزی، فاصله، زمان و پیشرفت در جهت اهداف تناسب اندام را نشان می دهد، و همزمان روی صفحه نمایش اصلی کنترل هایی برای توقف و تمرین خواهید داشت. این طرح در واقع کنترل های حرکتی را نیز پشتیبانی می کند یعنی برای تغییر نمای صفحه نمایش اصلی می توانید دوبار بر روی مچ خود ضربه بزنید.

ساعت Haier

متاسفانه این ساعت در در حال حاضر عملکرد های زیادی با پروژکتور ارائه نمی دهد و تقریبا به طور انحصاری برای برنامه تناسب اندام استفاده می شود و به نظر نمی رسد که هر برنامه ای در فروشگاه های App برای این ساعت وجود داشته باشد. خواندن اعلان های این ساعت بر روی پشت مچ دست در حال حرکت کار آسانی نیست، همچنین اندازه ساعت نیز بسیار یزرگ است و بسیار گرم می شود. از شواهد امر بسیار واضح است که هیچ کس هیچ کسی به این آسانی ها اقدام به خرید این ساعت هوشمند همراه پروژکتور نخواهد کرد با این وچود قرار است که این ساعت در سه ماه آینده در چین عرضه شود.

در پایان میتوان به دو ویژگی دیگر این ساعت اشاره کرد، اولین ویژگی برنامه ای برای رسم کردن اشکال است و دیگری مردی است که برای مدت کوتاهی می رقصد:

تصویر مرد رقصنده

برای چند ثانیه، او نیز بر روی دست شما نمایش داده می شود. من هیچ نظری راجع به این که چرا این مرد در ساعت وجود دارد ندارم، اما یک برنامه کاملا اختصاصی برای این ساعت است که به نظر من این بهترین ویژگی ساعت است.

این ایده نا پخته برای رسمی و فراگیر شدن نیاز به تامل و بازار شناسی زیادی دارد. بسیار از شرکت های چینی بدون برنامه ریزی خاصی اقدام به تلفیق اجزاء و تکنولوژی های بی ربط می کنند که گاهی اوقات نتیجه جالبی را در بر دارند اما در این نمونه متاسفانه نتیجه چندان قابل قبول نیست!