هجوم ۱۱ هزار نفر به فروشگاه اپل در مالزی

یک فروشگاه خرده فروشی اپل در مالزی که فروش آیفونهای خود را با تخفیف همراه کرده بود، مجبور به کنسل کردن این کار بعد از هجوم ۱۱ هزار نفر شد.

هر نسخه ای از گوشی های اپل که عرضه میشود، شاهد گران تر شدن قیمت محصولات این برند هستیم و این قدرت خرید مخاطب را کم میکند. بسیاری از افراد دوست دارند از این برند استفاده کنند اما به دلیل قیمت بالایش قید آن را میزنند. به همین جای تعجب ندارد که وقتی یک خرده فروشی مالزیایی شرکت اپل، در یک رویداد اعلام میکند که تخفیف زیادی روی محصولاتش قرار داده است، با سیل عظیم مخاطبان مواجه میشود.

این اتفاق اخیرا در مالزی رخ داد و ۱۱ هزار نفر برای خرید محصولات تخفیف خورده ای اپل هجوم اوردند. چرا که در این فروشگاه قیمت تعدادی آیفون ۵S به قیمت ۵۰ دلار و ipad های پایین رده این شرکت نیز ۷۷ دلار برچسب خورده بود.

بسیاری از این مشتریان متوجه نشده بودند که تخفیف تنها شامل چند دستگاه از این محصولات است و فکر میکردند که فروشگاه به دلیل انبارگردانی و وارد کردن جنسهای جدید، تمام محصولات خود را تخفیف زده است. این اتفاق سبب شد که فروشگاه فرایند فروش را لغو کند.

همانطور که در تصویر میبینید نیز جمعیت در راهروها و حتی بیرون از محیط مجتمع تجاری نیز وجود دارد و به دلیل خطراتی که چنین تجمعاتی از نظر امنیتی ، ایجاد تردد و شلوغی در فروشگاه و مزاحمت برای دیگر مشتریان ایجاد میکند، مسئولین فروشگاه فرایند فروش را کنسل کردند.

انها در این باره بیان کردند: ما صمیمانه از مشتریان خود تشکر میکنیم، مشتریانی که بسیاری از آنها از شهرهای دیگر آمدند، صبح زود بیدار شدند و بعضی در ترافیک ماندند و شب دیر به خانه هایشان رسیدند. ما از این فرایند درس یاد گرفتیم و قول میدهیم در آینده بهتر عمل کنیم. از شما برای حمایتتان سپاسگذاریم.