ساخت بازی Dead Island 2 ادامه دارد

ساخت بازی Dead Island 2 ادامه دارد

نخستین بار در E3 2014 بود که شرکت دیپ سیلور طی کنفرانس سونی از عنوان جدید سری بازی های Dead Island تحت نام Dead Island 2 با یک تریلر سینماتیکی رونمایی کرد. بازی که زامبی محور و جهان آزاد بوده و باید آن را قابل توجه دانست.

در ابتدا اعلام شد ساخت بازی برعهده استودیو Yager سازنده Spec Ops: The Line قرار دارد اما مدتی بعد شاهد اعلام تعطیلی این استودیو بودیم و دیپ سیلور آلمان نیز Sumo Digital را جایگزین این استودیو کرد.

هنگامی که دیپ سیلور بازی موبایل Dead Island: Survivors منتشر شد، طرفداران درباره عاقبت Dead Island 2 کنجکاو شدند. در این بین اکانت رسمی توییتر Dead Island مشخص کرد این بازی همچنان تحت توسعه قرار داشته و بزودی اخبارهایی درباره آن منتشر می شود.

بازی Dead Island: Survivors توسط توسعه دهنده دیگری ساخته شد، بنابراین هیچ تاثیری در ساخت بازی Dead Island 2 نخواهد داشت.

از سابقه درخشان استودیو Sumo Digital باید به عناوین Crackdown 3 ، Team Sonic Racing و چندی دیگر اشاره داشت که از بازیهای بزرگ به شمار می روند. متاسفانه هیچ تاریخ انتشار دقیقی در دست نیست اما در ابتدا برای سه پلتفرم PC، PS4 و XBOX ONE هدف گذاری شده است.

به هر حال انتظار داریم در گیمزکام ۲۰۱۸ آلمان دیپ سیلور جزئیات بیشتری در اختیار قرار دهد.

منبع