ماوس بی سیم سرفیس زیبا، دقیق و ارزان

ماوس بی سیم سرفیس زیبا، دقیق و ارزان
ماوس بی سیم سرفیس زیبا، دقیق و ارزان

یکی از محصولاتی که مایکروسافت امروز در کنار تبلت سرفیس ارزانقیمت خود معرفی کرد، ماوس جدید سرفیس بود که در کنار وزن کم و طراحی زیبای خود، دارای دقت بسیار بالایی هم در ردیابی حرکات است.

همین امروز بود که مایکروسافت تبلت ارزان قیمت Surface Go را معرفی کرد. اما در کنار این محصول، این کمپانی از ماوس همراه جدید سرفیس هم رونمایی کرد که به نسبت نمونههای پیشین، میتوانیم آن را ارزانترین محصول خانواده ماوسهای سرفیس بدانیم. این محصول ارتفاع کمی داشته و تنها ۷۸ گرم وزن دارد و منبع تامین انرژي آن هم دو عدد باتری قلمی AAA است. طراحی این محصول به گونهای است که میتوان با هر دو دست از آن استفاده کرد. همچنین این ماوس در سه رنگ پلاتنیومی، قرمز حنایی و آبی لاجوردی در دسترس قرار گرفته است.

ارتباط این ماوس از نوع تکنولوژی کممصرف بلوتوث نسخه ۴.۲ بوده و برای همین هیچ احتیاجی به رابط دانگل برای اتصال آن به تبلت سرفیس خود ندارید. به لطف تکنولوژی BlueTrackمایکروسافت، این محصول میتواند تا حداکثر ۴۰۰۰ فریم بر ثانیه به ثبت حرکت ماوس بپردازد و در نهایت سرعت ردیابی ۳۰ اینچ بر ثانیه را هم به ارمغان بیارود.

شما میتوانید دیگر مشخصات این محصول را در زیر مشاهده کنید:

  • دارای ۴ دکمه: کلیک چپ، راست و اسکرول وسط به همراه کلیک ترکیبی خاموش کردن ماوس
  • اسکرول فلزی
  • اتصال راحت و سریع به کامپیوتر و پشتیبانی از ویندوز ۱۰ (نسخه آوریل ۲۰۱۸ به بعد)
  • قابلیت تنظیم دلخواه میزان وضوح ردیابی و همچنین تنظیم دلخواه دکمه اسکرول و حتی چرخش اسکرول در کنار گزارش دهندهی وضعیت باتریها

قیمت  و زمان عرضه

ماوس جدید سرفیس از هماکنون قابل پیش خرید بوده و قیمت آن هم ۳۴.۹۹ دلار اعلام شده است.