مچ بند جدید هوآوی به زودی روانه بازار فروش خواهد شد

هوآوی TalkBand B5 را قصد دارد همراه با نوا ۳ روانه بازار فروش کند. امروز توییتی توسط اوان بلاس منتشر که نشان می دهد عرضه این مچ بند مطابق رویه شرکت هوآوی است و برخی ویژگی های مورد نیاز کاربران را شامل می شود را تایید می کند. در مورد این موضوع جزییات بیشتری نیز منتشر نشده است اما از طرفی دیگر اکانت رسمی هوآوی در وب سایت Weibo این خبر را فاش کرده است که TalkBand B5 در تاریخ ۱۸ ژولای روانه بازار فروش خواهد شد. هوآوی به نظر می رسد با عرضه این مچ بند و میان رده جدید خود به نوعی این دو دستگاه جدید و همچنین کاربران آن ها را به کنار هم بودن آن ها ترغیب کند.

چند ساعت پیش خبری را مورد بررسی قرار دادیم که نشان می داد هوآوی قصد دارد میان رده نوا ۳ را در روز های آتی روانه بازار کند اما اکنون خبری دیگر منتشر شده است که ناشن می دهد هوآوی تنها در این روز به معرفی گوشی هوشمند خود نمی پردازد و قصد دارد TalkBand جدید خود را نیز به فروشگاه ها و نمایندگی های خود عرضه کند .

بر طبق ادعای شرکت هوآوی نوا ۳ و TalkBand B5 رونمایی خواهند شد اما فروش آن ها دو روز بعد و در ساعت ۱۳ روز ۲۰ ژولای به صورت رسمی آغاز می شود. مطابق تصاویر منتشر شده این احتمال وجود دارد که این مچ بند صفحه نمایشی بزرگتر و رنگی داشته باشد و در این بخش هوآوی تفاوت های زیادی را با نسخه قدیمی رقم زده است که در مقایسه با صفحه نمایش سایه و سفید بسیار جذاب تر خواهد بود. البته این موضوع را نیز باید در نظر گرفت که نسخه قدیمی این مچ بند TalkBand B3 بود که در تاریه ۲۰۱۶ روانه بازار خواهد شد.

مچ بند های هوآوی با وجود اینکه برخلاف ساعت های هوشمند فاقد سیستم عامل هستند اما همواره طرفداران خاص خود را داشته است. نسخه های قدیمی این گجت بسیار پرطرفدار قابلیت مکالمه را مانند یک هنزفری بلوتوث به کاربران هدیه می داد و یاعث می شد که آن ها علاوه بر مچ بند به صورت همزمان یک هنزفزی بلوتوث با کیفیت نیز داشته باشند. این مچ بند که حدود سه سال پیش منتشر شد تمام فعالیت های ورزشی را پشتیبانی می کرد و شاید تنها ضعف آن را فقدان حسگر ضربان قلب باید دانست.

هوآوی برای TalkBand B5 هنوز قیمت خاصی را اعلام نکرده است و باید دید که این مچ بند بسیار زیبا با چه قیمتی روانه بازار فروش خواهد شد و البته هوآوی این موضوع را به خوبی می داند که با توجه به حضور برند شیائومی و عرضه مچ بند جدید این برند نمی توان قیمت بالایی برای این دستگاه در نظر گرفت.