محصول جدید لنوو وارد بازار شد

یکی از محصولاتی که این روزها همچنان به دنبال جلب رضایت علاقمندان دنیای تبلتها و لپتاپهای ویندوزی است، کامپیوترهای در اصطلاح همیشه متصل هستند. در جدیدترین نمونه لنوو با تبلت Lenovo Miix 630 به همین منظور روانهای بازار کرده است.

با این که مدت زیادی است که کمپانیهای HP و ASUS، اولین پیسیهای خود با ویندوز ۱۰ و چیپهای ARM را به بازار عرضه کردهاند، اما سرانجام Lenovo هم به آنها اضافه شده و اولین محصول خود در این زمینه را به بازار عرضه کرد. تبلت Lenevo Miix 630 اولین محصول همیشه متصل این کمپانی است که از پردازنده اسنپدراگون ۸۳۵ به عنوان قلب تپنده خود استفاده میکند.

همانند نمونههای کمپانیهای دیگر، مهمترین ویژگی این محصول هم استفاده از پردازنده اسنپدراگون ۸۳۵ است که در نهایت منجر به کاهش شدید مصرف انرژی و افزایش عمر باتری به میزان بسیار عالی ۲۰ ساعت شده است. همچنین به لطف به کارگیری این چیپ، قابلیت ارتباطیLTE هم به این محصول اضافه شده و در کنار تمامی این موارد شما میتوانید با استفاده از قابلیتinstant-on، سریعتر از تمامی کامپیوترها و لپ‌‌تاپها، سیستم خود را از حالت Standby به حالت آماده به کار منتقل کنید و این مسئله همانند گوشیهای هوشمند، صرفاً با زدن یک دکمه (دکمه پاور) به سرعت انجام میشود.

در رابطه با دیگر ویژگیهای این محصول میتوانیم به نمایشگر ۱۲.۳ اینچی IPS آن با وضوح تصویر ۱۰۸۰×۱۹۲۰، ۴ گیگابایت رم، دوربین مکالمه ۵ مگاپیکسلی و همچنین دوربین پشتی ۱۳ مگاپیکسلی اشاره کنیم. در بخش ظاهری هم با محصولی طرف هستیم که شباهتهایی به سرفیسهای مایکروسافت دارد و حتی از یک کیبورد جداشدنی بهره میبرد که نحوهی اتصال آن همانند نحوهی اتصال محصولات مایکروسافت است. در بخش درگاههای این محصول هم میتوانیم به وجود یک درگاه USB C و یک شیار کارت حافظه روی محصول اشاره کنیم.

زمان و قیمت عرضه
Lenovo Miix 630
 هماکنون در فروشگاه آمازون و مایکروسافت با قیمت ۸۹۹ دلار و در سایت لنوو با قیمت پایه ۸۰۹ دلار در دسترس قرار گرفته است.