آغاز پیش فروش کنسول منحصربفرد PS4 با طرح Spider-Man

شرکت سونی اخیرا از نسخه منحصربفرد کنسول بازی PS4 Pro رونمایی کرده که برگرفته از بازی اسپایدرمن انحصاری آینده این پلتفرم است. سونی در جریان رویداد کامیک کان سن دیگو ۲۰۱۸ به معرفی این کنسول بازی پرداخته و یک مدل قابل توجه بوده و نظر هر فردی را به خود جلب می کند.

PS4 Pro قدرتمندترین کنسول بازی سونی بوده و حال این شرکت با معرفی نسخه منحصربفرد اسپایدرمن موجب شادی طرفداران شد. زیرا کسانی که تاکنون ارتقایی روی کنسول PS4 خود نداشتند می توانند به تهیه این باندل ۳۹۹ دلاری بپردازند. باندل موردبحث ۷ سپتامبر همزمان با انتشار بازی دردسترس قرار می گیرد. در باندل کنترلری به رنگ قرمز و کلیدهای سفید، نسخه ای از بازی و کد بسته الحاقی بازی نیز موجود است. از این نسخه موردبحث را می توان شگفت انگیز دانست.

به تازگی در فروشگاه آمازون پیش فروش این کنسول منحصربفرد شرکت سونی آغاز شد. قیمت این محصول به ۴۰۰ دلار می رسد و کسانی که آن را پیش خرید می کنند نه تنها سریعتر دریافت خواهند کرد، بلکه از باندل کاملی برخوردار خواهند شد.

باندلی که شامل کنسول و کنترلری با طرح بازی اسپایدرمن همراه است و از کد بازی اصلی نیز برخوردار می باشد. این بازی در حال حاضر توسعه آن به پایان رسید و کار ساخت آن برعهده استودیو Insomniac قرار داشت.

گفتنیست بازی Spider-Man انحصاری PS4 بوده و شامل تمامی نسخه های PS4 می شود. البته مشخص نیست آیا برای پلتفرم های دیگر نیز استودیو مستقل Insomniac بازیهایی در سبک Spider-Man توسعه خواهد داد یا خیر.

به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر می توانید به وب سایت سازنده مراجعه کنید. گفتنیست Spider-Man در شهریور امسال برای PS4  و نسخه های مختلف آن منتشر می شود تا طرفداران بتوانند این بازی را با گرافیک قابل توجهی تجربه کنند.

منبع