رونمایی MG از کراس اوور کامپکت جدید HS

شرکت MG یک برند چینی/بریتانیایی بوده که به تازگی پس از مدت ها انتظار کراس اوور کامپکت جدید خود را به نام HS رونمایی کرد. مدلی که رقبا متعددی را می توان برای آن نام برد و یک مدل معمولی از MG محسوب نمی شود.

طراحی بیرونی آن شبیه به کانسپت اخیر X-Motion است که اوایل سال جاری در جریان نمایشگاه پکن ۲۰۱۸ رونمایی شد. اما محصول نهایی شباهت بسیاری به دو مدل ZS و GS دارد. در کابین داخلی آن می توان جا برای ۵ نفر را شاهد بود و تریم اسپرتی برای آن در نظر گرفته شد.

از جمله ویژگی های کابین داخلی باید به چرم باکیفیت، سقف پانوراما، سیستم صوتی بوز، سیستم روشنایی محیطی ۶۴ رنگ و برخی دیگر اشاره کرد. این کراس اوور برای مشتریان بودجه محدود گزینه فوق العاده ای محسوب می شود.

در کنسول میانی یک صفحه نمایش لمسی شبیه به محصولات کیا جای داده شده و یک نمایشگر ۱۲٫۳ اینچی نیز در قسمت سرعت سنج به کار گرفته شد تا مدلی قابل توجه و پریمیومی به نظر برسد. MG لیست کامل ویژگی های HS را اعلام نکرد اما پیش بینی می شود شاهد ویژگی هایی چون سیستم نظارت نقطه کور، کروز کنترل انطباقی، سیستم پایلوت MG با قابلیت رانندگی نیمه مستقل و چندی دیگر اشاره کرد.

در بحث پیشرانه HS با موتور بنزینی چهار سیلندر توربوشارژ با قدرت ۲۳۱ اسب بخار عرضه می شود. البته MG در نظر داشته نسخه های مختلفی چون اسپرت و  تمام چرخ محرک HS را روانه بازار جهانی کند.

برای کسب جزئیات بیشتر به وب سایت MG مراجعه کنید.

منبع